reklamı kapat

POPÜLER

Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars
Star Wars

Hayranlık uyandıran Star Wars temalı iPhone kılıfları

Star Wars: The Last Jedi filminin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Filmin hayranları son filmi dört gözle bekliyor. Hex isimli kılıf üreticisi, 13 Aralık’ta vizyona girmeye hazırlanan Star Wars: The Last Jedi’ın öncesinde Star Wars temalı iPhone kılıflarını tanıttı. Tamamen deriden üretilen kılıflar, kısa bir süre önce satışa sunulan iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus haricinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinde de kullanılabiliyor.

Standart arka kapak haricinde bir cüzdan formunda da üretilen kılıflar kaliteli malzemesiyle göze çarpıyor. Farklı renk seçenekleriyle dikkat çeken kılıfın üzerinde Darth Vader, Stormtrooper ve R2-D2 kabartmaları yer alıyor. iPhone’ları düşmelere karşı koruyan kılıfın cüzdan tarzı olan modellerinde kredi kartı veya para konulacak gözler de bulunuyor.

Star Wars hayranlarına göz kırpan iPhone kılıfları

Filmin hayranları haricinde kaliteli kılıf satın almayı düşünenlerin de ilgisini çekeceğini söyleyeceğimiz kılıfların satış fiyatları 49,99-69,99 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Tasarımıyla göze çarpan iPhone kılıflarının tümüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.