reklamı kapat

POPÜLER

Philips HD2151

Philips HD2151/62 akıllı düdüklü tencere için BİM fırsatı [5 Ocak 2024]

 - Güncelleme: 01 Ocak 2024 12:52

Philips HD2151/62 akıllı düdüklü tencere için BİM fırsatı var. Hızlı basınç çıkış teknolojisi sayesinde yalnızca 7 dakikada otomatik basınç azaltma olanağı sağlayan cihaz ocakta pişirmeye kıyasla yüzde 50 daha hızlı.

Kullanıcılar yeni tat kontrol sistemiyle lezzetli sonuçlar elde edebiliyor. Hassas basınç ve sıcaklık kontrolü, et yumuşaklık oranını yüzde 22, sululuk oranını yüzde 42 oranında artırıyor. Basınçlı pişirmeden yavaş pişirmeye, kavurmadan buharla pişirmeye kadar tek düğmeyle 35’ten fazla ön ayarlı menü seçeneği cihazda karşımıza çıkıyor. iF Tasarım ödülü sahibi olan cihazda 18 güvenlik koruma sistemi bulunuyor. Dahili çocuk kilidi sistemi sayesinde güvenli yemek pişirme deneyimi sağlayan cihazda ekstra malzeme eklemek için pişirme sırasında malzeme ekle tuşuna basılabiliyor. Cihazda daha kıvamlı ve lezzetli sonuçlar için sos yoğunlaştırma tuşu da yer alıyor. Basınç azaltıldıktan sonra bu tuşa basılıyor. Favorilerim bölümüne 3 adede kadar özel pişirme programı kaydı yapmak mümkün. Pişirme işlemi bittikten sonra basınç otomatik olarak azaltılıyor, bu nedenle basıncın manuel olarak boşaltılmasına veya pişirici soğudukça basıncın doğal olarak düşmesini beklemeye gerek yok.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Philips HD2151/62 akıllı düdüklü tencere modelinin BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

24 saatlik kolay programlanabilir ön ayarlı zamanlayıcı ve 12 saatlik otomatik sıcak tutma fonksiyonuyla yemekler her zaman optimum düzeyde ısıtılabiliyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz 5 Ocak’ta BİM’de 2.999 TL’ye temin edilebilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın