reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Compact

Full HD’li Xiaomi Mi Smart Compact projektör için yeni fiyat avantajı [31 Aralık 2023]

Xiaomi Mi Smart Compact projektör için yeni bir indirim fırsatı var. duyuruldu. Kompakt boyuttaki gövdesiyle öne çıkan cihaz Full HD çözünürlük desteği sunuyor. Parlaklık değeri 500 lümen olan cihaz, 120 inçe kadarki görüntüleri duvara yansıtabiliyor.

Otomatik odaklama özelliğinin de yer aldığı Xiaomi Mi Smart Compact modelinde çift bant Wi-Fi desteği mevcut. Android TV 9.0 işletim sistemi yüklü gelen projektöre bu sayede uygulamalar da yüklenebiliyor. Netflix, Amazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamalar projektör üzerinden çalıştırılabiliyor. HDR10 yüksek dinamik aralıklı video kod çözme, kontrastı geliştiriyor. Projektör bir adet HDMI, bir adet USB 3.0 bağlantı noktası ve bir kulaklık bağlantı noktası sayesinde, 4K çözünürlükte aktarımları destekliyor. Xiaomi imzalı projektöre konsollar da takılabiliyor. Projektörde bununla birlikte Bluetooth’lu hoparlör de kullanılıyor. 120 inçe kadar görüntüleri duvara yansıtabilen projektör kablolu olarak kullanılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Compact modelinin indirimli fiyatı ne kadar?

Projektör göz yorgunluğunu önemli ölçüde azaltan özelliğe de destek veriyor. Projektör geleneksel LCD televizyonlardaki doğrudan ışığın aksine projeksiyon ışığının dağınık yansıma yoluyla insan gözüne ulaştığı dağınık yansıma görüntülemeyi kullanıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan projektör yapılan bir indirimle şu anda 15.999 TL‘ye satılıyor. Kompakt projektör kredi kartlarıyla taksitli olarak da temin edilebiliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın