reklamı kapat

POPÜLER

Dev lastikli elektrikli scooter Rolley

Dev lastikli elektrikli scooter Rolley artık çok daha modern

Elektrikli scooter pazarının dikkat çeken modellerinden Scooterson Rolley, yeni sürümüyle çok daha modern bir hale getirildi.

Çok uzun süre önce tanıtılan Scooterson Rolley, özellikle lastikleriyle dikkat çekmeyi başarmıştı. Oldukça geniş olan lastikler, scooter’ı hemen her zemine uygun hale getiriyordu. Yeni sürüm de benzer yapıyı devam ettiriyor. Görebileceğiniz üzere bünyesinde koltuk yer alan elektrikli scooter, artık çok daha estetik duran bir tasarıma ve hem ön hem de arkadan çift kollu bağlantıya sahip. Birçok farklı renk seçeneği bulunan Rolley, daha önceki sürümden farklı olarak çelik yerine uçak sınıfı alüminyum kullanılarak hazırlanmış. Bu sayede araç artık daha sağlam ve daha hafif bir seçenek konumunda yer alıyor. Teknik olarak baktığımız zaman model 750W elektrik motoruyla ABD’de 32 km/s, Avrupa’da ise yasal limitler nedeniyle 25 km/s hıza çıkabiliyor. 600 Wh pil paketiyle kullanıma da bağlı olarak yaklaşık 48 km menzil getiren yeni Scooterson Rolley, gelişmiş bir akıllı telefon uygulamasına sahip. Burada elektrikli scooter hakkında her detay öğrenilebiliyor, scooter iPhone tarafında Face ID ile kilitlenebiliyor.

scooterson rolley

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scooterson Rolley, elektrikli scooter pazarında öne çıkabilir

Modelin açıklanan başlangıç fiyatı ise 2.699 dolar seviyesinde yer alıyor. Son dönemde karşımıza çıkan 10 bin dolarlık elektrikli bisikletler göz önüne alındığı zaman yeni Rolley genel olarak uygun görünüyor.

İlk sürüm böyle görünüyordu: