reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

Tüm Wi-Fi ihtiyaçlarını tek cihazda sunan router: TP-Link TL-WR940N V5

TP-Link, popüler yönlendiricisi (router) TL-WR940N’nin yeni modelini satışa sundu. Bir evin kablosuz ağ ihtiyacı olan yönlendirici, Wi-Fi menzil genişletici ve erişim noktası özelliklerini tek bir kutuda toplayan TL-WR940N V5, 450 Mbps kablosuz hıza ulaşabiliyor.  Ev ve küçük ofislerin ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen cihaz, MIMO teknolojisi sayesinde bekleme süresini azaltarak Wi-Fi’a bağlanan her aygıt için verimliliği artırıyor.

Kolayca WPS2 şifreleme yaparak ağ güvenliğini de sağlayan cihaz,  siyah şık kasasıyla dikkat çekiyor. Üzerinde yer alan üç harici anten ile yüksek hızın yanı sıra geniş kapsama alanı da vadeden yönlendiricide RE Modu (range extender-menzil genişletici) ve AP Modu (access point-erişim noktası) da yer alıyor. Bu sayede cihaz klasik bir ağ yönlendirici görevinin yanında Wi-Fi’ın kapsama alanını genişleten menzil genişletici ve erişim noktası olarak da hizmet veriyor.

Tüm Wi-Fi ihtiyaçlarını tek cihazda sunan router: TP-Link TL-WR940N V5

Tam bir fiyat/performans modeli olan TL-WR940N, kullanımda avantajlar sağlayan bazı özellikleri de barındırıyor. Örneğin, bu yönlendirici IP tabanlı bant genişliği kontrolü yapabiliyor. Yönlendiriciye bağlanan her bilgisayara ayrı ayrı bant genişliği tanımlanabiliyor. Bu da ağda tıkanmaları önlüyor. Bu özellik başta ofisler olmak üzere çok sayıda bilgisayarın ağa bağlı olduğu ortamlarda ağın performansı açısından avantaj sağlıyor. TL-WR940N versiyon 5 modeli uygun fiyatıyla da dikkat çekiyor. Cihazın Türkiye’deki satış fiyatı ise 139 TL.