reklamı kapat

POPÜLER

TP LINK

TP-LINK’ten yeni Wi-Fi menzil genişletici

TP-LINK, yüksek hız destekli yeni menzil genişleticisini satışa sunuyor. AC1200 WiFi menzil genişletici olan RE350, 4K film izleme veya online oyun oynama gibi hız gerektiren işlemleri evin her yerinde sorunsuzca yapabilmeyi sağlıyor.

Kablosuz bağlantılarda problem yaşayan kullanıcılar için geliştirilen cihaz, çift kanal desteğine sahip. 5 GHz ve 2,4 GHz olmak üzere iki farklı frekansın yer aldığı genişletici toplamda  1,2 Gbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Evde/ofiste Wi-Fi sinyallerinin ulaşamadığı noktalara da düzenli ve hızlı sinyal ulaşmasını sağlayan RE350, çift kanal destekli antenleri sayesinde daha uzağa ve daha güçlü sinyal yayabiliyor.

TP-LINK RE350’nin altında yer alan Ethernet bağlantı noktası sayesinde sadece kablo ile internete bağlanan oyun konsolu, akıllı TV gibi cihazları doğrudan menzil genişleticiye bağlama olanağı bulunuyor. Ethernet bağlantı noktası bununla birlikte RE350’yi bir kablosuz erişim noktası haline de getirmeye yarıyor. Kablolu internet bağlantısının Ethernet kablosunu RE350’ye takarak, çift kanallı kablosuz bir bağlantı elde edilebiliyor. Her marka ve model modem/router ile uyumlu olan cihaz, akıllı telefon üzerinden kurulup yönetilebiliyor. iOS ve Android için geliştirilen Tether uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışan cihazın satış fiyatı ise 74 dolar.