reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

mercedescruze1
mercedescruze2

Chevrolet Cruze sahibinin Mercedes-AMG hayali ilginç bir şekilde “gerçek oldu”

Bu zamana kadarki en fantastik projelerden olan bu değişim Chevrolet Cruze ile Mercedes-AMG’nin nasıl bir araya getirilebileceğini gösteriyor.

Genellikle Çin merkezli üreticilerin karşımıza çıkardığı replika örnekleriyle yüzümüzde oluşan tebessümün yerini detaylara indikçe şaşkınlık ünlemleri alıyor. Land Rover, Mercedes, Ferrari ve Lamborghini gibi markaların tasarımları öylesine gerçekçi şekilde uyarlanıyor ki, içimizde karşı konulamaz bir merak isteği uyanıyor. Bahsetmekte olduğumuz bu projelere gelen son üye her ne kadar Avustralya’dan gelse de, Çinli markaları aratmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Avustralya’nın Melbourne kentinde bir Chevrolet Cruze kullanıcısı tarafından yapılan işlem ortaya gerçeğini aratmayacak bir otomobilin çıkmasına vesile olmuş. Bu değişim öylesine gerçekçi ki aracın yakınına gitmeyen meraklılar, uzaktan gerçek bir Mercedes’e baktıklarını düşünmüş.

En sade dönüşüm

Araçla ilgili şimdilik sadece Facebook üzerinden bir paylaşım yapılmasından ötürü kaputun altında herhangi bir değişimin var olup olmadığını bilmiyoruz. Bundan hareketli elimizde sadece dış tarafta yapılan değişimlerle ilgili söylenecek birkaç cümle var. Ön bölümünde Mercedes logosuyla birlikte markanın yatay ızgarasını entegre ederek işe başlayan araç sahibi arka bölümde daha ufak değişimlere yer vermeyi tercih etmiş. Burada CLK55 ve AMG rozetlerine merkezde Mercedes logosu eşlik ediyor. Siz de araçta yapılan değişimlerle ilgili görüşlerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz.