reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-PA8033P

Elektrik hattından Gigabit hızda internet bağlantısı: TP-Link TL-PA8033P

TP-Link evlerdeki elektrik hattını aynı zamanda interneti taşımayı sağlayan hat haline getiren powerline adaptör ailesine yeni bir üye ekledi. TP-Link TL-PA8033P isimli cihaz sadece kablolu bağlantı desteği sağlıyor.

Adaptör aynı anda üç cihazı gigabit hızda internete bağlayabiliyor. İki adaptörden oluşan adaptör, HomePlug AV2 standardına uygun. Hüzmeleme (beamfroming) ve 2×2 MIMO teknolojilerine sahip olan ürün, elektrik hattından 1300 Mbps’ya varan hızlarda aktarım yapabiliyor. TL-PA8033P adaptör kitinde yer alan ve prizlerden bağlantı yapılması için kullanılan adaptörde üç adet Gigabit bağlantı yuvası yer alıyor. Bu yuvalara aynı anda üç cihaz kablo ile bağlanabiliyor. Akıllı TV, oyun konsolu, masaüstü PC gibi cihazlar bu sayede gigabit hızda internete erişebiliyor. TL-PA8033P poweline adaptör kitinde adaptörler üzerinde birer adet priz girişi yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-PA8033P modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Yeni nesil bir powerline adaptör olan bu kit, gelişmiş güç tasarruf modu sayesinde aktif olmadığı zamanlar otomatik olarak tasarruf moduna geçerek, enerji tüketimini yüzde 85 oranında azaltabiliyor. İki adet adaptörden ilki (üzerinde tek Ethernet girişi olan) modeme bağlanıp elektrik prizine takılıyor. Modemle bağlandığı andan itibaren elektrik hattını aynı anda interneti de taşıyan bir hat haline getiriyor. Cihazın Türkiye’deki fiyatı ise 109 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın