reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link TL-WPA4226KIT

Elektrik hattından hızlı Wi-Fi performansı arayanlara: TP-Link TL-WPA4226KIT

TP-Link ’in powerline adaptör ailesine yeni bir üye katıldı. Şirketin giriş seviyesinde yer alan modellerinden biri olan TL-WPA4226KIT, yenilendi ve kablosuz bağlantı hızı arttı. Yenilen ürün artık kablosuz bağlantıda 600 Mbps hıza ulaşabiliyor.

İkili adaptör kiti halinde satışa sunulan TP-Link  TL-WPA4226KIT’de bir adaptör kablo ile modeme bağlanarak elektrik prizine takılıyor. Diğer adaptör ise WiFi’ın olmasının istendiği odadaki bir elektrik prizine takılıp eşleştirme yapıldığında elektrik hattı aynı zamanda interneti taşıyan bir hat haline de getirilmiş olunuyor. Bu şekilde son derece kolay ve hızlı kurulup kullanıma geçen ürün sayesinde elektrik prizi olan her yere internet taşınmış olunuyor. Gelişmiş HomePlug AV teknolojisine sahip olan ürün, 300 metre uzunluğa kadarki bir hat üzerinde verimli ve hızlı bir Wi-Fi bağlantısı sunuyor. İki adaptörden ikincisi olan ve internete erişilmek istenen yerde kullanılan cihaz üzerinde bir ek priz yer alıyor. Böylece TP-Link imzalı cihaz, işgal ettiği prizin yerine güvenle kullanılabilecek bir priz sağlamış oluyor.

Hızı artan ve yenilenen TP-Link TL-WPA4226KIT, TP-Link’in diğer powerline adaptörleri gibi kolayca yönetilebiliyor. TP-Link’in özel geliştirdiği tpPLC uygulaması sayesinde herhangi bir iOS ya da Android cihazdan adaptör kolayca yönetilebiliyor. Bu uygulama ile kablosuz ağ ayarlarından Wi-Fi kullanılabilirliği, hatta cihazın LED göstergelerine kadar her şeyi yönetmek son derece rahat. Ayrıca bilgisayardan cihazları yönetmek isteyenler için arayüz yazılımı da bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link TL-WPA4226KIT’in satış fiyatı ne kadar?

Yenilenen ve 600 Mbps Wi-Fi hızına ulaşan TP-Link TL-WPA4226KIT’in tavsiye edilen satış fiyatı ise KDV dahil
85 dolar.