reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile

General Mobile akıllı telefon dünyasında bir ilke imza atıyor; işte detaylar

General Mobile yerli akıllı telefon üreticileri arasında bir ilki gerçekleştirdi. Şirket kurduğı Yenileme Merkezi ile telefon sahiplerinin hem daha uygun fiyatlı hem de garantili ürünlere kolay erişimini sağlıyor.

Türkiye’nin yerli akıllı mobil ürünler geliştiren markası, Ticaret Bakanlığı’ndan aldığı yetki ile Yenileme Merkezi kuran ilk yerli akıllı telefon üreticisi oldu. Şirketin Yenileme Merkezi’ne gelen ürünün bir arızası varsa tamiri yapılıyor ve fiziki özellikleri iyileştirilip, güncelleniyor. General Mobile güvencesiyle 12 ay garanti ile kullanıcıların beğenisine sunuyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarını İstanbul Kağıthane’de bulunan yenileme merkezine getirebiliyor veya Türkiye genelinde bulunan 24 yetkili General Mobile servis noktaları aracılığı ile akıllı telefonlarını yenileme merkezine ulaştırabilme imkanı buluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

General Mobile konu hakkında açıklamada bulundu

Şirketin Satış Sonrası Hizmetler ve Lojistikten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Arslan Yılmaz: ”Türkiye’nin yerli akıllı mobil ürünler geliştiren markası olarak ülkemizin kaynaklarının verimli kullanımına büyük önem veriyoruz. Bu hedefle, kullanım ömrünü tamamlamayan ikinci el teknolojik ürünlerin tekrar ekonomiye kazandırılması, israfın ve çevreye verilen zararların azaltılması imkanlarını bulabileceğiz. Ayrıca alınan ürünlerle ilgili ithalat kalemlerinde düşüş yaşanması, kayıt dışılığın engellenmesi ve tüketicilerin güvenli ve garantili bir şekilde ikinci el alışveriş yapmasının sağlanmasının önünü açıyoruz. Bu projemizin sadece markamızın kullanıcılarına değil, Türk ekonomisine de büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.”

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın