reklamı kapat

POPÜLER

General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan
General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan
General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan
General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan
General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan
General Mobile Cumhurbaşkanı Edoğan

General Mobile’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a özel akıllı telefon

Birçok farklı model ile pazarda yer alan yerli akıllı telefon üreticisi General Mobile, Cumhurbaşkanı Erdoğan için özel olarak bir akıllı telefon hazırladı.

Yapılan resmi açıklamaya göre Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük son teknoloji üretim üssünü bugüne kadar 150 milyon TL yatırım ile İstanbul İkitelli’de faaliyete geçiren General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) 25. Olağan Genel Kurulu’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede Yaman, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a; özel üretim, arka kapağında Cumhurbaşkanlığı forsu ve imzası bulunan son teknolojiye sahip, yerli üretim General Mobile GM9 Pro modelini takdim etti. Firma Recep Tayyip Erdoğan için hazırlanan bu telefon için özel de bir gösterişli kutu hazırlamış.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cumhurbaşkanı Erdoğan için hazırlanan General Mobile GM9 Pro şu detaylara sahip

Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile geliyor. Bünyesinde 6,1 inç boyutunda 18:9 AMOLED ekran bulunan telefon, burada 2160×1080 piksel çözünürlük sunuyor. MicroSD kart desteği unutulmayan Android One (İşletim sistemi Android 8.1) model, 3.800 mAh kapasitesinde bir pile sahip. Cihazın önünde 8 megapiksel F2.0 kamera bizleri karşılıyor. 4K video çekebilen akıllı telefon, sensör tarafında Sony imzalı IMX363 kullanıyor. HDR özelliği de bulunan Pro, portre modu ile arkası bulanık fotoğraflar çekebiliyor. Ayrıca telefonda saniyede 120 kare yavaş çekim ve yüz güzelleştirme özellikleri de yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Game Of Thrones temalı Xbox One