reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy Watch4

Samsung Galaxy Watch4 serisi için Türkiye’de yeni güncelleme çıktı

Samsung Galaxy Watch4 akıllı saat serisi için Türkiye’de yeni güncelleme çıktığı duyuruldu. Firma saatleri de unutmuyor.

Bu önemli güncelleme gelişmesi hakkında Samsung Türkiye’den şu açıklama geldi: “Samsung Electronics, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch4 Classic için Türkiye’de yeni bir güncelleme yayınlandığını duyurdu. Samsung bu güncellemeyle kullanıcıların sağlık ve zindelik hedeflerine ulaşmasına ve kişisel stilini yansıtmasına yardımcı olacak. Kullanıcılara sunulan yeni iyileştirmeler arasında bisikletçi veya koşucular için gelişmiş ara antrenman, yeni uyku koçluğu programı ve yeni vücut bileşimi bilgileri yer alıyor. Güncelleme, Tansiyon ölçme, Yağ – kas oranı ölçümü ve Uyku Monitörü (Horlama Takibi) gibi özelliklerin yanı sıra Vücut Yapısı Ölçümü, Hareketsizlik Uyarısı, Kalori Takibi, Kandaki Oksijen Seviyesi (SpO2 Monitörü) ve Gelişmiş Uyku Monitörü gibi birçok özelliği de Türkiye’deki kullanıcılara sunuyor.

Galaxy Watch4 kullanıcıları, ayrıca teknolojik ve yazılımsal güncellemelerin yanı sıra etkileyici saat kadranları ve yeni kayış serisiyle kullanıcılar tarzlarını ortaya koymanın yeni yollarını da keşfedebilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy Watch4 serisi için Türkiye’de 21 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanan son güncelleme, kullanıcılara sağlık konusunda kaydettiği aşamalara ilişkin daha fazla bilgi sağlıyor.

Samsung Health ise kullanıcıların sağlık durumlarını ve yaklaşımlarını değiştirmelerine yardımcı olmak üzere Chris Hemsworth’un küratörlüğünü yaptığı dijital fitness programı Centr tarafından desteklenen vücut kompozisyonu bilgilerini de sunuyor. Ayrıca Galaxy Watch4 kullanıcıları, 30 günlük ücretsiz deneme üyeliğiyle Centr’ın sunduğu hizmetlere sınırsız erişim sağlayabiliyor.

Yeni güncelleme ile koşucular ve bisikletçilere yönelik yeni bir ‘Ara Hedef’ özelliği de sunuluyor. Bu sayede kullanıcılar, antrenmanların süresi, mesafe ve set sayısını artık önceden ayarlayabilecek.

Galaxy Watch4, bu özellikle birlikte yüksek yoğunluklu antrenmanlardan oluşan bir serinin arasına konan düşük yoğunluklu antrenmanlarla, kişiselleştirilmiş antrenman seansları hazırlamaya imkân sağlıyor. Böylece her seferinde hem etkili hem de hedefe yönelik bir egzersiz düzeni oluşturulabiliyor. 

Samsung tüm bunların dışında kullanıcılara antrenmanlarında daha fazla yardımcı olmak için ‘Adidas Running’ ve ‘Strava’ gibi antrenman alanında önde gelen uygulamalarla iş birliklerini de sürdürüyor.”

Bu arada yakında Samsung Galaxy Watch5 serisi de lanse edilecek. Onlar hakkında ortaya çıkan son detaylara direkt olarak burada ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch4 akıllı saat yanında bu da ilginizi çekebilir: Triumph TE-1 elektrikli motosiklet modeli