reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Archer VR1200

Farklı bağlantı türlerini destekleyen modem: TP-Link Archer VR1200

TP-Link, yeni nesil modemi Archer VR1200’ü tanıttı. TP-Link’in yeni modemi TP-Link Archer VR1200, ADSL/VDSL desteğinin yanı sora fiber ve kablolu bağlantı tiplerinde de kullanılabiliyor.

Siyah, dik durabilen kasaya sahip olan Archer VR1200, şık tasarımı ile hem ev hem ofis kullanımları için ideal bir ürün. 802.11ac teknolojisi sayesinde süper hızlı WiFi bağlantısı sunan ürün, çift bant desteğine sahip. 2.4 GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen modem, hem VDSL hem de ADSL desteği sunuyor. Yüksek Wi-Fi hızları, evde online oyun, HD film indirmeyi sorunsuz kılarken, ofislerde de yüksek boyutlu dosyaları hızlı ve sorunsuz indirmeyi sağlıyor.

TP-Link’in yeni modemi Archer VR1200, kablosuz bağlantının yanı sıra yüksek hızda kablolu bağlantı da sunuyor. Ürün üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişi sayesinde standart Ethernet bağlantısına oranla on kat daha hızlı erişim sağlanıyor. Ürün 100 Mbps’ye kadar geniş bant bağlantı hızına sahip. Böylece oyun konsolu, akıllı TV, DVR gibi kablolu cihazlar internete yüksek hızda bağlanabiliyor.

Archer VR1200’nin önemli bir diğer özelliği ise operatörlerin uzaktan modeme ulaşmasını sağlayan TR-069 protokolünü desteklemesi. Bu sayede modeme uzaktan erişim ve yapılandırma mümkün oluyor. Özellikle kullanıcıların bağlantı sorunu yaşadığı durumlarda bu hem operatörlere hem de kullanıcılara avantaj sağlıyor. Her tür yapılandırma uzaktan modeme erişilerek yapılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer VR1200’ün Türkiye satış fiyatı ne kadar?

Archer VR1200’ün satış fiyatı ise KDV dahil 300 TL.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm