reklamı kapat

POPÜLER

TP Archer VR300

TP-Link’ten hızlı ve güvenli modem arayanlara Archer VR300

 TP-Link, yeni modem/router modeli Archer VR300’ü tanıttı. TP-Link’in yeni cihazı hem hızlı hem de güvenli bir Wi-Fi oluşturmayı sağlıyor.

Türkçe dahil altı dil desteği olan arabirimi ile kurulumu ve kullanımı son derece rahat olan Archer VR300’de yer alan Ebeveyn Kontrolü özelliği, çocukların internette daha güvenli dolaşmalarına imkan tanıyor. Akıllı telefonlar üzerinden bile ayarlanabilen bu özellik ile anne-babalar, çocukların hangi saatlerde internete erişebileceğinden gezebilecekleri sitelere değin engellemeleri, düzenlemeleri yapabiliyor. Eve gelen misafirlerin ağ şifresini kullanmadan ve ağın güvenliğini koruyarak Wi-Fi’a bağlanmasını sağlayan konuk ağı uygulaması da Archer VR300’de yer alıyor.

Bu uygulama ile adı ve şifresi farklı bir alt ağ oluşturulabiliyor. TP-Link’in yeni modem/router’ı bununla birlikte yüksek hızlı ve geniş bir Wi-Fi sunuyor. Hem VDSL hem de ADSL desteği olan cihaz, AC teknolojisi sayesinde toplamda 1.200 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Çift bant desteği olan ürün, 2.4GHz bandında 300 Mbps, 5 GHz bandında ise 867 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

Mobil cihazlarla kontrol edilebilen modem/router: TP-Link Archer VR300

TP-Link’in kullanımı kolay web arabirimi ve güçlü Tether uygulaması sayesinde Archer VR300’ün kurulumu birkaç dakikada yapılabiliyor. Herhangi bir Android ve iOS destekli cihazdan Ebeveyn Kontrolü, erişim kontrolü gibi tüm ağ ayarları yönetilebiliyor. Önümüzdeki aylarda Türkiye’de piyasaya sunulacak Archer VR300’ün fiyatı ise 389 TL olacak.