reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link MR600

Sabit internet olmayan yerlere TP-Link’ten çözüm: Archer MR600

TP-Link, yeni ürünü Archer MR600‘yı yakında Türkiye’de satışa sunuyor. Archer MR600, sabit internet olmayan yerlerde SIM kart ile Wi-Fi ağı kurmayı sağlıyor.

Şantiye, kırsal alan gibi yerlerde 64 cihaza kadar erişim desteği veren ürün, üstelik 4.5G destekli ve hızlı bağlantı sunuyor. TP-Link’in ilk 4G+ yönlendiricisi olan Archer MR600, Cat6’yı destekliyor ve 300Mbps’ye kadar veri hızlarına ulaşabiliyor. TP-Link Archer MR600, aynı zamanda sabit internet ağını herhangi bir kesintiye karşın mobil internet ile yedeklemek isteyen işyerleri için de ideal ağ çözümü. Bu açıdan klasik bir yönlendirici gibi kullanılabilen ürün, SIM kart yuvasına takılan 4.5G destekli bir SIM kart ile Wi-Fi ağını her zaman kesintisiz hale getiriyor. ‘Carrier Aggregation’ teknolojisini kullanan Archer MR600, 300 Mbps’ye kadar kablolu veri hızı sunabiliyor. Bu sayede büyük dosyaları indirmek, HD film vb uygulamalar sorunsuz ve kesintisiz olarak yapılabiliyor. Üzerinde yer alan gigabit Ethernet bağlantı noktalarına yüksek hız gerektiren kablolu cihazlar bağlanabiliyor. Bu sayede güçlü ve güvenli bir kablolu bağlantı da elde ediliyor. Wi-Fi ağı oluşturmayı sağlayan Mesh teknolojisine sahip cihazlarla da uyumlu olan TP-Link Archer MR600, TP-firmanın OneMesh ürünleriyle birlikte çalışabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer MR600 modelinin satış fiyatı ne kadar?

TP-Link’in mobil uygulaması olan Tether ile son derece kolay kurulup akıllı telefonlar üzerinden yönetilebilen Archer MR600, sonbahar aylarında Türkiye’de 206,70 dolardan satışa sunulacak.

İlginizi çekebilir

TP-Link’ten powerline adaptörler