reklamı kapat

POPÜLER

Archer MR400

TP-Link’ten yeni 4G yönlendirici: Archer MR400

TP-Link, SIM kart takılarak kullanılan ve yüksek Wi-Fi hızı sunan, çift bantlı yeni 4G yönlendiricisini (router) satışa sundu. Archer MR400 model adlı yeni yönlendirici DSL, kablo ya fiber gibi altyapıların olmadığı ya da maliyetinin yüksek olduğu yerlerde 4G ile güçlü bir kablosuz ağ kurulmasını sağlıyor.

4G destekli SIM kart takılarak kablosuz ağ oluşturan Archer MR400, ister açık alan, ister yazlık ev, tekne ya da karavan, her yerde istikrarlı bir WiFi bağlantısı oluşturuyor. Bayi toplantıları/gezileri gibi yurtdışı seyahatlerde çok sayıda kişinin daha ekonomik olarak internete erişimi için de kullanılabilen bu ürünler, herhangi bir yapılandırma gerektirmeden sadece SIM kart takılarak kullanılabilir hale geliyor. 802.11ac destekli olan ürün, toplamda 1.350 Mbps’ye varan kablosuz hızlara ulaşabiliyor.

4G LTE desteği ile 150 Mb/s indirme hızı sunan ürün ile 4G LTE teknolojisinin tüm avantajlarından yararlanmak mümkün. Tek bir SIM kart ile sağlanan interneti birden fazla cihazla paylaşmayı sağlayan Archer MR400 sayesinde kesintisiz HD film izleme, dosyaları hızlıca indirme ve donma yaşamadan görüntülü konuşma mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Archer MR400’ün fiyatı ne kadar?

Kullanıcılara LAN/WAN bağlantı türü esnekliği de sunan Archer MR400’ün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 999 TL.