reklamı kapat

POPÜLER

Archer MR200

Antenli 4G router: TP-LINK Archer MR200

TP-LINK, 4G router ailesinin yeni üyesini Türkiye’de satışa sundu. 4G SIM kart ile çalışan ve üzerinde iki antenin yer aldığı Archer MR200, bu sayede 4G ile geniş kapsama alanlı ve hızlı bir kablosuz ağ oluşturulabiliyor. Çift kanal desteğine sahip olan router, 4G teknolojisi ile 150 Mbps indirme hızına ulaşabiliyor.

Kesintisiz olarak HD film izlemeye, video sohbeti yapmaya ve hızlı dosya indirmeye olanak sağlayan router, 5 GHz kanalında 433Mbps, 2,4 GHz kanalında ise 300Mbps kablosuz hızlar ile 4G bağlantısını kullanıcılara paylaştırabiliyor. Üzerindeki iki anteni sayesinde yüksek hızlı ve geniş alana yayılan istikrarlı bir kablosuz ağ oluşturuyor.

TP-LINK Archer MR200’de 4G LTE modem ve SIM kart yuvası yer alıyor. SIM kart ürüne takılarak 4G üzerinden birden fazla kişi ve/veya cihaz internete erişebiliyor. Örneğin akıllı telefon, akıllı TV’ler gibi evde kullanılan ürünleri de 4G ile internete bağlamak mümkün oluyor. Archer MR200’ün üzerinde ayrıca bir LAN/WAN giriş yuvası da yer alıyor. Bu sayede ürün fiber, kablo ve DSL modemlere de bağlanabiliyor. Router 4G destekli SIM kart üzerinden mobil internet sağlayan bir mobil router ya da sabit DSL/fiber/Kablonet modemlere bağlanabilen bir kablosuz router olarak çalışabiliyor.

Şu an mevcut 3G destekli SIM kartlarla da çalışabilen ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 204 dolar + KDV.