reklamı kapat

POPÜLER

batman

Robert Pattinson’dan ilk Batman açıklaması

Batman rolünü üstlendiği bir süre önce belli olan Robert Pattinson sonunda sessizliğini bozdu. Bu önemli rolle ilgili ilk kez açıklamada bulundu.

Bildiğiniz gibi The Batman filminin başrolünü aslında Ben Affleck üstlenecekti. Fakat oyuncu DC sinema evreninden ayrılma kararı aldı. Warner Bros. stüdyoları da projeye onsuz devam etmeyi tercih etti. Belirsizliklerle geçen bir sürenin ardından bu rolün Robert Pattinson‘a gittiği belli oldu. İngiliz oyuncu bunca zamandır The Batman konusundaki sessizliğini koruyordu. Bu süreç onun Variety‘e verdiği röportajla birlikte son buldu.

Robert Pattinson’ın Batman isteği

“Batman karakteri aslında uzun zamandan beri aklımdaydı. Biliyorum, bu söylemesi oldukça garip bir şey. Aklımda filmle bağlantılı bir fikir vardı ve Matt Reeves’i bu fikre teşvik etmeye çalışıyordum. Elbette o bunları kabul etmiyordu. Ben onunla görüşmek için talepte bulunmaya devam ettim. Bir yandan da onun senaryo olarak nasıl bir şey yazdığını tahmin etmeye çalışıyordum çünkü henüz senaryoyu okumamıştım. Elimde notların yer aldığı bir not defteriyle yanına gittim. Ardından mayıs ayında Cannes’e gittim ve durum basında ortaya çıktı. Benim için çok korkutucu bir süreçti. Gizliliğe çok önem verdikleri için bunun benim durumumu değiştirebileceğinden korkuyordum. Cannes’daki otel odasında oturup prova yapmayı sürdürdüm. Fakat her şeyin bir anda ortaya çıkması o dönemde çok fazla gelmişti.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Robert Pattinson’ın bu açıklamasıyla anlıyoruz ki Batman onun gerçekten hayat vermeyi istediği bir karakter. Üstelik rolü kapmak için de büyük çaba sarf etmiş. umuyoruz onun bu istekliliği çekilecek filme de yansır.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı