reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 2.8 güncellemesiyle gelen yenilikler duyuruldu

PUBG Mobile 2.8 güncellemesi için geri sayım başladı. Güncellemede yeni düşmanlar, zorluklar, yetenekler ve eşyalar yer alıyor.  Yeni güncelleme ile beraber ayrıca World of Wonder’a eklenecek eser puanlaması ve yeni bir Zombi PvE şablonunun yanı sıra yeni Metro Royale sezonu ve Cycle 5 sezon 14 gibi önemli geliştirmeler de oyuna ekleniyor.

2.8 güncellemesinde, enfekte olmuş zombi orduları (6 Kasım’a kadar) Erangel, Miramar ve Livik haritalarında yer alıyor.  Aerolith laboratuvarında ve Karargah’da  mücadele eden oyuncularun mümkün olduğu kadar çok mutantın Aerolith tarafından ele geçirilmesini engellemesi gerekiyor. Güncellemede eşit derecede korkutucu üç adet zombi çeşidi bulunuyor. Normal mutantlara ek olarak, uzun boylu ve korkutucu olan vahşi güçlendirilmiş, kaslı sağ koluyla silah ve kalkan kullanırken, oldukça çevik olan yırtıcı ise saldırmak ve darbelerden kaçmak için hızla sıçrayabiliyor. Oyuncular ayrıca hem karada hem de denizde verimli bir şekilde seyahat etmek için laboratuvardan alabilecekleri manyetik uçuş kaykayı kullanabiliyor. Ayrıca parti yapmayı sevenler için Cadılar Bayramını kutlamak üzere ekim ayının başında önemli bir sürpriz de olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile yeni güncellemeyle çok sayıda yeniliğe kavuşuyor

2.8 Güncellemesi Eser Puanlaması ile World of Wonder yaratıcı modunda iyileştirmeler, Editör için yeni oynanış dinamikleri ve yeni bir Zombi PvE Şablonu da dahil olmak üzere bir dizi yenilikle birlikte geliyor. Bu yeni oyun şablonunda her turda yeni canavar dalgaları ortaya çıkıyor ve hepsini yenen oyuncular kazanıyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER