reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi yayında; işte tüm yenilikler

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesi nihayet Android ve iOS kullanıcıları için indirilmeye sunuldu. Yeni güncellemeyle helikopterler, ağır silahlar ve çok daha fazlası geliyor.

Popüler mobile Battle Royale oyunu PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesini oyuncularla buluşturdu. iOS ve Android kullanıcıları için indirilmeye sunulan güncelleme platformlar özelinde sırasıyla 1,98 GB ve 1,76 GB’lık boş alan istiyor. Hayli büyük bir güncellemeyi bizlerle buluşturan oyun, pek çok yeniliği de aksiyona dahil ediyor. Bunlardan biri Ağır Silah Modu. Yeni ağır silahların dahil olduğu bu modda, diriltme sistemi, helikopter ve hava saldırıları oyuncularla buluşuyor. Süper Silah Sandıkları’na sahip olan moddaki bu sandıklar hava yardım silahları, seviye 3 zırh ve bu moda özel ağır silahları içeriyor. Yeni modda Apex Legends’ta olduğu gibi ölen takım arkadaşınızın Kimlik Kartını alarak İletişim Kulesi’nde canlandırmanız da mümkün oluyor. Ağır Silah Modu’nda yer alan silahlarsa RPG-7, M79 bomba atar, M3E1-A, MGL bomba atar ve M134 Minigun olarak listelenmiş durumda. Araç Tamir Paketi’ne de sahip olan bu modda araç ve lastik hasarlarını da tamir edebileceğinizi kaydedelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 0.15.0 güncellemesiyle gelen yenilikler

Şimdiye kadarki en yüksek hasar veren tabanca olan Desert Eagle da bu güncellemeyle mobil oyuna dahil oluyor. Oynanış dinamiklerinizi değiştirecek olan çıkıntılara tutunma özelliğini de bu güncellemeyle beraber kullanabiliyorsunuz. Binalar ve konteynerler arasında tırmanarak erişilmez noktalara ulaşmak mümkün. Yeni güncellemeyle beraber çok istenen bir diğer özellik de patlayan petrol bidonlarıydı. Artık mermi ve bombalar petrol bidonlarını patlatarak alan hasarı oluşturabilecek.

Güncellenmiş zombi modu da Cadılar Bayramı’na ayak uyduruyor. Terk edilmiş fabrika ve kalelerde bulunan yeni bir düşman insan grubu da moda ekleniyor. Oyun aynı zamanda savaş alanında grafiti yapmayı da mümkün kılıyor. Oyunun güncellemesini uygulama mağazasından indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Call of Duty: Mobile fragmanı