reklamı kapat

POPÜLER

PUBG Mobile 9. sezon

PUBG Mobile 9. sezon savaşçıları mücadeleye dahil ediyor [İzle]

PUBG Mobile 9. sezon heyecanı geri sayımı tamamladı. Yeni sezonla beraber dünyanın dört bir yanındaki savaşçılar bir araya geliyor.

Günlük 50 milyon aktif oyuncuya sahip olan PUBG Mobile 9. sezon için geri sayımı tamamladı. 12 Eylül’de oyunculara dağıtılan 0.14.5 güncellemesiyle beraber 9. sezon içerikleri oyuna dahil edilmiş; ancak sezon başlangıcı verilmemişti. Yeni sezona geri sayımı başlatan oyun nihayet oyuncuları “Savaşçılar, Birleşin!” mottolu sezona dahil etti. iOS ve Android için dağıtılan 0,2 GB‘lık güncelleme sonrası artık yeni sezona dahil olabilir ve özel temalı savaşçı kıyafetlerini, yeni ekipmanları ve pek çok içeriği açabilirsiniz. Güncellemeyi yapmayan arkadaşlarınızı oyuna davet edemeyeceğinizi de ekleyelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG Mobile 9. sezon ile “Bir savaşçının macerası”na dahil olun

9. sezon Asya temasını beraberinde getirirken özel tasarım kıyafetler ve silahlar da hayli çekici görünüyor. Ancak elbette herkes 100. seviyede tamamlanacak Acımasız Şampiyon setine odaklanacaktır diye düşünüyoruz. Yeni başlıklar, Düşüş İzi alternatifleri, avatarlar, paraşütler, kaplamalar ve daha fazlası da her sezon olduğu gibi temaya uygun şekilde bu sezonda da yerini alıyor.

Oyunun 0.15.0 güncellemesinin de yolda olduğunu hatırlatalım. 9. sezon sırasında gelmesi beklenen bu güncelleme uzun zamandır beklenen helikopterleri de oyuna dahil ediyor. Ancak bu helikopter kullanımı tam olarak düşündüğümüz gibi olmayabilir. Buradaki haberimizden 0.15.0 güncellemesinin detaylarına ulaşabilirsiniz. Oyunun 9. sezonu için yayınlanan kısa fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.