reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link Tapo L510E

Uygun fiyata akıllı ampul: TP-Link Tapo L510E

TP-Link, uygun fiyatlı akıllı ev serisi olan Tapo’nun akıllı ampulünü de satışa sunuyor. TP-Link Tapo L510E olarak adlandırılan akıllı ampul, kolay kullanımıyla dikkat çekiyor.

Akıllı ampul bununla birlikte zamanlama ve programlama özelliklerine de sahip. Kullanıcılar Tapo L510E akıllı ampul ile ışığı kısabiliyor ve istediklerine kaydettikleri ayarı seçebiliyor. Örneğin film izlemek için farklı bir ayar, yemek için farklı bir ayar kaydedilip, ortama uygun kaydı seçerek ışık istenen düzeye getirilebiliyor.

Akıllı ampulün kurulumu için hiçbir ek cihaz gerekmiyor. L510E ürününü alanların Tapo uygulamasını akıllı telefonlarına yüklemesi, uygulamadaki yönergeleri izleyerek cihazı birkaç dakikada çalışır hale getirmesi mümkün. Kullanıcılar bu uygulamadan ampulün her tür ayarını yapabiliyor. Bu uygulama sayesinde akıllı telefonlar ışıkları kontrol eden bir uzaktan kumada gibi kullanılabiliyor. Örneğin gece karanlıkta eve gelindiğinde ışık anahtarını bulmak yerine akıllı telefondan kolayca ışığı açmak mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link Tapo L510E Türkiye satış fiyatı

Tapo L510E’de çeşitli programlar oluşturulabiliyor. Örneğin gün doğumu ve gün batımı modları oluşturarak saat dilimine göre ışık otomatik olarak uygun ayara gelebiliyor. Tapo L510E akıllı ampul, ses ile de komut edilebiliyor. Amazon Alexa ve Google Asistan desteği olan ampulü ‘Alexa, ışığı aç’ ya da ‘Hey Google, yatak odasının ışığını kıs’ gibi komutlarla yönetmek mümkün. TP-Link imzalı akıllı ampulün Türkiye fiyatı ise 12,80 dolar.

İlginizi Çekebilir

Android dünyasına Xbox oyunlarını getiren servis