reklamı kapat

POPÜLER

Huawei HarmonyOS

Huawei Nova Watch akıllı saat serisi mi geliyor?

Akıllı saat modelleri çok popüler olan Huawei, ürün gamını bu sefer Nova Watch akıllı saat serisi ile genişletebilir. İşte ortaya çıkanlar;

Huawei, akıllı saat konusunda en son kendi geliştirdiği HarmonyOS işletim sistemli bir model ile gündeme gelmişti. Daha önce bu akıllı saatin normalde 2020 sonunda tanıtılacağı, ancak nedeni bilinmeyen bir durumdan dolayı 2021’in başına kaldığı aktarılmıştı. Saat hakkında henüz işletim sistemi haricinde bir bilgimiz bulunmuyor ancak firmadan yakında bir Nova Watch akıllı saat serisi geliyor gibi duruyor. Çünkü Huawei’nin Nova Watch adı için yeni bir resmi kayıt aldığı ortaya çıktı. Nova serisi telefonlara sahip olan firma, bunu saat tarafına da genişletmek ve tamamen yeni bir seri ortaya çıkarmak istiyor gibi duruyor. Nova Watch akıllı saat serisinin direkt olarak gençlere yönelik akıllı saatler hazırlayacağı gelen ilk bilgiler arasında yer alıyor. Gençlere özelleştirdiği Honor’u satan Huawei, bu açıdan yeni ürün gamlarıyla boşlukları doldurmaya hazırlanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Huawei en son Mate 20 serisiyle alakalı sürpriz bir haberle gündeme gelmişti

Huawei Mate 20, Mate 20 Pro ve Mate 20X modelleri, bulunan Android açıkları için güvenlik güncellemesi almayacak bilgisi gündemde ses getirdi. Çin merkezli kaynaklardan gelen bu önemli detayın, Mate 20x 5G modelini kapsamadığı aktarılmıştı. Yani bu telefona Android güvenlik güncellemesinin verilmeye devam edileceği belirtildi. Bu durumun tüm pazarlar için geçerli olup olmayacağı halen bilinmiyor ve bu olası kararın arkasında ne olduğu da henüz net değil. Ancak Huawei’ye yönelik ABD ambargosu devam ediyor ve firmanın halen Android lisansı yer almıyor. Bu konuda firmadan bir resmi açıklama bekleniyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Gelecek TV modelleri kablosuz elektrik alacak