reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 5G
Samsung Galaxy S10 5G

İşte Samsung Galaxy S10 5G prototipi

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Bu sefer ise Samsung Galaxy S10 5G prototipi karşımızda bulunuyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi, kesin olarak dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu ailenin en üstünde yer alacak ve daha sonra satışa çıkacak Samsung Galaxy S10 5G, ilk defa prototip haliyle görüntülendi. Çok fazla detayın elde edilmediği görsel, yine de modele ilk bakışı attırıyor. Alt çerçevesi yapılan sızıntılardan daha kalın görünen model, bildiğimiz kadarıyla 12 GB RAM, 1 TB depolama ve seramik arka bölüm ile yolda bulunuyor. 5G desteğiyle büyük ses getirecek denilen model, bu konuda aktif olarak testlere sokuluyor. Modelin ilk olarak sadece Güney Kore içerisinde satılacağı da yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 5G
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesinin kamera detaylarını hatırlarsak

Yeni aile kamera konusunda farklı kurulumlar taşıyor. Baktığımız zaman Galaxy S10 Lite tek ön kamera, çift arka kamera ile geliyor. Galaxy S10 modelinde ise çift ön  kamera, çift arka kamera yer alıyor. Galaxy S10+ modeli çift ön kamera, üçlü arka kamera (12 megapiksel geniş açı, 16 megapiksel süper geniş açı ve 3 kat optik yakınlaşma sunan 13 megapiksel telefoto) kurulumunu taşıyor. Yukarıda detaylarına değindiğimiz Galaxy S10 5G ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile fark yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei Mate 20 ailesi