reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10+ Samsung Galaxy S10 Plus 5G

Samsung’dan Galaxy S10 odaklı 5G akıllı telefon açıklaması

Samsung Galaxy S10 ailesi gündemden düşmüyor. İşte bu modele ailenin en önemli modellerinden birisine işaret eden firma, 5G için önemli bir duyuru yapıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi, dört farklı modelden oluşuyor. Bu ailenin en üstünde yer alacak Samsung Galaxy S10 5G, şimdiye kadar 2019’un sonunda doğru satışa çıkacak deniyordu. Bugün bir açıklama yapan teknoloji devi, Verizon ile ortaklık kurduğunu ve ilk 5G akıllı telefon modelini 2019’un ilk çeyreğinde satışa sunacağını açıkladı. Amerika Birleşik Devletleri özelinde yapılan bu açıklama, direkt olarak Samsung Galaxy S10 5G modeline işaret ediyor deniyor. Çünkü firmanın 5G destekli bir orta seviye model tanıtması beklenmiyor. Bu modelin 5G destekli Snapdragon X50 modem üzerine kurulacağı da açıklama içerisinde yer alıyor. Bildiğimiz kadarıyla 12 GB RAM, 1 TB depolama ve seramik arka bölüm ile yolda olan telefon, büyük önem arz ediyor. Yeni bilgilere göre Apple’dan 2019’da bir 5G akıllı telefon modeli gelmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 5G önemli bir model

Ancak 2019’da 5G altyapısının tam olarak kurulması beklenmiyor. Şu an bu yeni altyapı için çalışma yapmayan birçok ülke bulunuyor. İlk aşamada biraz pahalı olacağı da söylenen bu yeni modeller, merak uyandırmasına rağmen kitlelere çok fazla ulaşabilecek gibi durmuyor. Yaygınlaşmanın ancak 2020’de olacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Bütçe dostu yeni modellerden Honor 10 Lite