reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson başkanlık yarışına katılıyor!

Son yılların en çok kazanan oyuncularından biri haline gelen, her yaptığı olay olan Dwayne Johnson şimdi de siyasete el atmaya hazırlanıyor. The Rock ismiyle tanıdığımız ünlü isim gözünü Amerikan başkanlığına dikti!

Aslına bakarsanız Dwayne Johnson’ın Amerikan başkanlığı için yarışa dahil olması fikri çok öncelere dayanıyor. Ancak Amerika’da bir televizyon figürü haline gelen Donald Trump‘ın başka seçilmesiyle birlite bu fikir giderek güç kazandı. Öyle ki geçtiğimiz sene The Washington Post‘tan Alyssa Rosenberg, The Rock’ın önemli bir adaya dönüşebileceğini kaleme almıştı. Ünlü oyuncu bu makaleye Instagram hesabı üzerinden cevap vermiş, insanlara direkt olarak yardım etme fikrinin fazlasıyla cazip olduğunu dile getirmişti. Hatta valilik veya başkanlık gibi bir görevi üstlenmenin güzel olabileceğini ancak bunlardan önce yapmak istediği şeyler olduğunu söylemişti.

Aradan geçen zaman The Rock‘ın fikrini değiştirmiş gibi görünüyor. Çeşitli kaynakların haberlerine bakılırsa Dwayne Johnson başkanlık yarışına dahil olabilmek için resmi başvuruda bulundu. Bu başvuruyu onun adına West Virginia’da Kenton Tilford gerçekleştirdi. Henüz ikilinin arasındaki ilişkinin ne olduğu bilinmiyor fakat bu başvurunun resmi kayıtlara geçtiği anlaşılıyor. Eğer işler yolunda giderse 2020 yılında Amerikan başkanı olarak Dwayne Johnson’ı görme ihtimalimiz bulunuyor!