reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Dwayne Johnson

John Cena’nın dikkat çekici Dwayne Johnson övgüsü

Son zamanlarda farklı filmlerde karşımıza çıkan John Cena oyunculuk kariyerinin Dwayne Johnson sayesinde mümkün olduğunu düşünüyor. Bunun için de oldukça mantıklı bir açıklaması var.

Bildiğiniz gibi Dwayne Johnson aslında WWE güreşçisi olarak ün kazandı. Onun takma adı The Rock da buradan geliyor. Fakat sevilen isim başarısını WWE ile sınırlı bırakmadı. Güreşçiliğin ardından oyunculuğa adım atarak kendisi için yeni bir kariyer alanı yarattı. Bu konuda o kadar başarılı oldu ki, son yıllarda onu pek çok farklı filmde seyrediyoruz. Dwayne Johnson’ın bu başarısı sayesinde diğer WWE yıldızlarının oyunculuk denemelerinin de önü açılmış oldu. Yakında The Suicide Squad filminde seyredeceğimiz John Cena da bu sebeple The Rock’tan övgüyle bahsediyor.

John Cena’nın Dwayne Johnson açıklaması

“Bizim için süreç değişti ve bu değişimin sorumlusu kesinlikle The Rock. Eskiden WWE’deki karakterlerimizden başka bir şekilde izleyici karşısına çıkmamız kabul edilmiyordu. Bu yüzden WWE yıldızları bir filmde yer aldığı zaman kendi karakterlerinin uzantılarını canlandırıyordu. Dwayne Johnson bu kalıbın dışına çıkan ilk isimdi. Oyunculuğa devam etmesiyle birlikte bu kalıp büyük oranda kırıldı.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dwayne Johnson’ın WWE yıldızlarının oyuncu olması önündeki engelleri kısmen kaldırdığını söyleyebiliriz. Eskiden izleyiciler bu konuda çok daha önyargılıydı. Fakat süreç ufak ufak değişiyor. İleride farklı güreşçileri de farklı yapımlarda göreceğimizi tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

John Wick 3 filmin fragmanı