reklamı kapat

POPÜLER

YouTube Red ile Dwayne Johnson ortaklığı geliyor

Video platformu YouTube geçtiğimiz sene yeni bir girişimde bulunmuş ve ücretli bir versiyonuyla karşımıza çıkmıştı. YouTube Red bünyesinde barındırdığı özel yapımlarla ilgi çekmeyi planlıyor. Bu sebeple mecra üç yeni orijinal yapıma yatırım yapma kararı aldı.

Ünlü mecranın onay verdiği yapımlar arasında The Rock ismiyle tanınan Dwayne Johnson‘ın projesi özellikle ilgi çekiyor. Bilim kurgu türündeki bu yapımın ismi Lifeline olarak açıklandı. Minority Report‘u andıran seri müşterilerinin ölümüne engel olmak için onlardan 33 gün önde yaşayan insanları konu ediyor.

İkinci proje Bourne Identity‘nin yapımcısı Doug Liman‘dan geliyor. Yine bir bilim kurgu serisi olan Impulse zorlu anlarda kendini ışınlayabilen bir genç kızı konu ediyor. Listede son olarak Community ile tanınan Dan Harmon‘un komedi projesi Game Grumps yer alıyor.

YouTube Red yeni projeleriyle sitenin kullanıcıları tarafından sevilen isimleri bünyesine katıyor. Bu sayede aylık 10 dolarlık ücretine rağmen ilgi uyandırabilmeyi amaçlıyor. YouTube bu ücretli versiyonunda kullanıcılara reklamsız bir ortam, YouTube’u fonda çalıştırabilme ve videoları bilgisayara indirme olanağı da sunuyor.

YORUMLAR