reklamı kapat

POPÜLER

Hyundai Staria Lounge Camper

Hyundai Staria Lounge Camper; ilgi çeken model karavan versiyonuyla daha da iddialı

İki farklı seçenekle tercih edilebilen Hyundai Staria Lounge Camper, meraklılarının dikkatini çekme konusunda çok fazla zorlanmayacak.

Advertisement

Hyundai’nin son yıllardaki dikkat çeken tasarım yaklaşımını bambaşka bir noktaya taşıdığı Staria, süreç içerisinde ödül alarak da dikkatleri üzerine çekmişti. Binek nitelikler sonrasında “Load” üzerinden ticari versiyonu da geçtiğimiz yıl içerisinde lanse edilen modelin kendi içerisindeki çeşitlenme süreci devam ediyor. 2022 model yılıyla birlikte listelere eklenen karavan versiyonuyla birlikte yepyeni bir kullanıcı kitlesine erişme potansiyeli barındıran Hyunda Staria, bu sayede Volkswagen California’ya da ciddi bir rakip olabilecek.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hyundai Staria Lounge Camper tek motor seçeneğiyle geliyor

“Lounge Camper” adıyla Staria ürün gamına eklenecek olan karavan versiyonu, donanım zenginliği odağında ailenin en dolu kombinasyonu üzerine inşa ediliyor. Koltuk seçeneği bazıda “4” ve “11” olmak üzere iki seçenek üzerine tercih edilebileceğini gördüğümüz modelle birlikte tavana entegre bir konaklama alanı, mini mutfak, masa, 36 litre hacimli bir buzdolabı ve 70 litrelik temiz su tankı gibi günlük ihtiyaçları karşılayacak tüm donanımlara yer veriliyor. 2,2 litrelik dizel motor 177 PS güç ve 431 Nm tork üretiyor. 8 kademeli otomatik şanzımanla gelen versiyonun opsiyonel olarak dört tekerlekten çekişli tercih edilebilecek olması da kullanıcıların dikkatini çekecek. Güney Kore’de yaklaşık 40 bin dolarlık başlangıç fiyatıyla satışa sunulan Hyundai Staria Lounge Camper, 11 koltuklu üst kombinasyonunda 55 bin dolara kadar esneklik gösteriyor. Staria ile ilgili merak ettiğiniz detaylı özelliklere haberimizden ulaşabilirsiniz.

İlgili video