reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

AirPods 3

AirPods 3 için indirim fırsatı; işte 6 saat pil ömrü sunan kulaklığın yeni fiyatı

Apple’ın en yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 için yeni bir indirim fırsatı geldi. Airpods Pro ailenin en iddialı üyesi olsa da AirPods 3 de sunduğu yeniliklerle göze çarpıyor.

AirPods 3 için yapılan indirimle kablosuz kulaklık 2.355 TL’ye satılıyor. Kulaklık bir satış kanalında bu fiyata satılırken kablosuz kulaklık Apple’ın mağazasında 2.599 TL’ye satılıyor. MagSafe desteğiyle gelen model bu sayede bu teknolojiye destek veren cihazlarla kablosuz şarj edilebiliyor. AirPods Pro’da ANC özelliği bulunurken bu modelde bu özellik sunulmuyor.

Kulaklıkta Pro ve AirPods Max’te olduğu gibi H1 çipi mevcut. Hey Siri özelliği sayesinde kullanıcılar mobil cihazlarına ihtiyaç duymadan kulaklığa istedikleri komutları verebiliyor. IPX4 sertifikasına da sahip olan model bu sayede suya karşı da dayanıklı. Kullanılan yeni sürücüler sayesinde selefinden daha iyi bir ses performansı sunan AirPods 3’te adaptif ekolayzır özelliği de var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 uzun bir pil ömrü vadediyor

AirPods Pro tam dolu pille 4.5 saatte kadar kullanım imkanı sunarken (sadece kulaklıklar), yeni model 6 saate kadar pil ömrüne sahip. Şarj kutusuyla birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor. Kulaklıkla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. AirPods ailesinin en güçlü üyesi olan AirPods Max incelemesini ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Ultra gibi iddialı Asus imzalı katlanabilir ekranlı ilk dizüstü modeli ile tanışın: