reklamı kapat

POPÜLER

Beats Powerbeats kablosuz kulaklık

Apple’dan karanlıkta parlayan Beats Powerbeats kablosuz kulaklık [Video]

Apple, bu sefer karanlıkta parlayan Beats Powerbeats kablosuz kulaklık modeliyle ses getirmiş durumda. Model Ambush ortaklığında hayat bulmuş ve ilginç görünüyor.

Türkiye’de dört farklı renk seçeneğiyle 549 TL‘den satışa sunulan yeni kablosuz kulaklık modeli Beats Flex sonrasında bu sefer, Apple imzalı Beats Powerbeats tanıtılmış durumda. Yukarıda da dediğimiz gibi Ambush ortaklığında ortaya çıkan ürün, 199 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. En büyük özelliği ya da 50 dolar daha ucuz olan normal Powerbeats’ten farkı karanlıkta parlayan kaplaması olan kulaklık, yapısı gereği özellikle aktif insanlara hitap ediyor ve kulak içi formunda görev yapıyor. İlginç görünmesi yanında gece karanlıkta yürüyüş ve koşu yapanların güvenliğini de artıran kulaklık, cihazlar ile kablosuz olarak bağlantı kuruyor ve toplam 15 saatlik pil ömrü getiriyor. Tere karşı dayanıklı olan model, butonsuz “Hey Siri” komutuyla da görev yapabiliyor.

Beats Powerbeats kablosuz kulaklık

Apple imzalı Beats Powerbeats dikkat çekerken, Apple yakında AirPods Studio ile karşımıza çıkacak

Transparency Mode ile istenirse kesebildiği dış gürültüyü içeriye verebilecek denilen ve her iki versiyonu da sürpriz olmayacağı üzere çok yüksek ses kalitesi sunacak AirPods Studio, aynı zamanda geniş özelleştirme seçeneklerine de sahip olacak.  iOS ile Mac tarafında çalışıyor ve özel ekolayzır ayarlarını da taşıyor denilen kablosuz kulaklık, manyetik olarak çıkarılıp değiştirilebilecek kulak padleriyle yolda bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

USB-C portundan şarj edilebilecek kulaklık için kablolu bağlantıya ise izin vermiyor bilgisi elimizde bulunuyor. Kulaklığın metal ile deri kullanılan lüks versiyonu daha önce söylendiği gibi 599 dolara satılacak. Spor odaklı normal versiyon ise 399 dolar bandında olacak.

İlginizi Çekebilir

En ufak boyutlu Xbox modeli Series S ile tanışın