reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Apple duyurdu: Psychworld ile hayat bulan özel Beats Studio3

Apple duyurdu: Psychworld ile hayat bulan özel Beats Studio3

Teknoloji devi Apple, Spring Loaded etkinliği öncesinde Psychworld ortaklığında hayat bulan özel Beats Studio3 kulaklık modelini duyurdu.

Apple biliyorsunuz dakikalar sonra birçok yeni duyuruya imzasını atacak. İşte bu modellerden hemen önce görücüye çıkarılan Psychworld imzalı kablosuz kulaklık Beats Studio3, teknik olarak orijinal modelden pek fark taşımıyor.

Bu model farkını sadece yeşil renkteki özel kaplaması ile koyuyor. 22 Nisan tarihinde direkt olarak buradan elde edilecek bilgisi verilen kablosuz kulaklığın, henüz fiyatı açıklanmıyor.

Ancak 2017’de duyurulan ANC’ye ve W1 çipe sahip Beats Studio3’ün kendisi orijinalde 349 dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Psychworld imzalı özel sürümün ise biraz daha pahalı olmasını bekliyoruz.

Resmi fiyatın ve diğer detayların yakında belli olması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Psychworld ile hayat bulan özel Apple Beats Studio3 çok fazla dikkat çekemedi

Apple, daha önce karanlıkta parlayan Beats Powerbeats kablosuz kulaklık modeliyle ses getirmişti. Model Ambush ortaklığında hayat bulmuştu.

Çıktığında dikkat çeken ürün, 199 dolarlık bir fiyat etiketine sahipti. Normal Powerbeats’ten farkı karanlıkta parlayan kaplaması olan kulaklık, yapısı gereği özellikle aktif insanlara hitap ediyor ve kulak içi formunda görev yapıyor.

İlginç görünmesi yanında gece karanlıkta yürüyüş ve koşu yapanların güvenliğini de artıran kulaklık, cihazlar ile kablosuz olarak bağlantı kuruyor ve toplam 15 saatlik pil ömrü getiriyordu.