reklamı kapat

POPÜLER

HTC Vive Air VR

Spor odaklı HTC Vive Air VR ortaya çıktı; işte ilk detaylar

Sanal gerçeklik pazarının en önemli ismi konusunda yer alan HTC’nin yeni bir VR başlığı ortaya çıktı. Sızıntı ile HTC Vive Air VR karşımızda.

Advertisement

HTC Vive Air VR, ortaya çıktığı kadarıyla direkt olarak spor / egzersiz odaklı bir VR bağlığı konumunda yer alıyor.

Genel tasarım çizgisi standart olan ürün, spesifik olarak hafifliğe odaklanıyor ve yanlarında kumaş kullanılıyor.

Ön yüzünde takip için dört farklı kamera yer alan beyaz renkli seçenek, ilk aşamada benzerlerinden çok daha konforlu olacak gibi görünüyor. Bu başlığın çok uzun vadeli kullanıma özel tasarlandığı aktarılıyor.

Özellikle evde spor yapmak isteyenler ve sporu eğlenceli hale getirmek isteyenler için güzel görünen Vive Air VR sanal gerçeklik başlığı, henüz kaça satılacak bilinmiyor.

Resmi duyurusunun çok yakında olması beklenen Vive Air VR, benzerlerinden farklı olarak yıkanabilir bir yapıya sahip. Bu gerçekten çok önemli görünüyor.

Aşağıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz üzere model parçalarına ayrılabiliyor. Şimdilik sadece ekranların / lenslerin olduğu ön kısmın sudan uzak tutulması gerekiyor gibi görünüyor. Hatta bu kısmın da suya dayanıklı olduğu düşünülüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HTC Vive Air VR başlık modeli çok yakında

Bu ürünün yeterli egzersiz / spor program desteğiyle çok ciddi şekilde ses getirme ihtimali bulunuyor.

Özellikle Covid-19 ile bağlı olarak evde kapananlar için Vive Air VR gibi bir ürün olmazsa olmazları arasına giriş yapabilir. Bakalım ürün beklentileri karşılayabilecek mi?

Güncelleme: Firma modelin sadece bir konsept olduğunu duyurdu. Yani ürün hiçbir zaman karşımıza çıkmayabilir.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle test ediyor