reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Luxe

OLED ekranlı Fitbit Luxe’ün Türkiye fiyatı belli oldu

Yaklaşık iki gün önce ortaya çıkan Fitbit Luxe modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Yurt dışındaki satış fiyatı 150 dolar olduğu açıklanan akıllı bileklik Türkiye’de 1.599 TL‘den satışa sunulacak. Bu fiyata 6 aylık Fitbit Premium aboneliğin de dahil olduğunu söyleyelim.

18 farklı dil seçeneğiyle 40’ın üzerinde ülkede kullanımda olan Premium özelliği, altı aylık deneme süresi bitiminde aylık 9,99 dolar veya yıllık 79,99 dolar üyelik bedelinden Luxe kullanıcılarına sunulacak. gorjana tarafından tasarlanan Fitbit Luxe Special Edition ise 2.099 TL‘den kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Cihaz, otomatik aktivite, uyku takibi ve stres yönetim araçları gibi birçok özelliği sade ve şık bir bileklikte sunuyor. Luxe bileklik ayrıca artan stres veya yorgunluktan kaynaklanabilecek değişimleri de tespit edebiliyor. Luxe, renkli bir dokunmatik OLED ekrana ve her durum için çok yönlü ve gece-gündüz kullanım için rahat olan beş güne varan pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Luxe hangi cihazlara destek veriyor?

Metal gövdesi ile hem premium hissiyatı artıran hem de sağlamlığı yüksek olan cihaz, iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor.  Cihazda GPS özelliği ise ne yazık ki yer almıyor. GPS verisi direkt olarak bağlı telefondan alınıyor. Nabız takibi yapabilen modelin ileride SpO2 yani kandaki oksijen oranını ölçebilir hale geleceği de belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor