reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Luxe
Fitbit Luxe
fitbit luxe

Fitbit Luxe akıllı bileklik tanıtıldı; işte fiyat ve özellikleri

Giyilebilir ürün pazarının en büyük isimlerinden Fitbit, ürün gamını genişletmeyi sürdürüyor. Bu sefer aktivite takip bilekliği Fitbit Luxe geldi.

Fitbit Luxe, Roland Quandt tarafından geçtiğimiz hafta sızdırılmıştı. Firma şimdi ise ürünün üzerindeki resmi perdeyi kaldırdı.

Baktığımız zaman silikon kayış kullanan ve genel olarak ince gövdeli olan Luxe, bünyesinde renkli bir OLED ekran barındırıyor.

Metal gövdesi ile hem premium hissiyatı artıran hem de sağlamlığı yüksek olan ürün, tasarımsal olarak devrim yapmasa da şık bir seçenek oluşturuyor.

7/24 takılması amacıyla tasarlandığı aktarılan Luxe, elbette kayış değişimine izin veriyor. Firmanın burada tam 100 dolara çıkan metal kayış seçenekleri bulunuyor.

Her kalemde spor / aktivite takibi yapabilen Fitbit Luxe, bünyesinde herhangi bir fiziksel buton taşımıyor. Bunun yerine her şey dokunmatik ekrandan yönetiliyor.

iOS ve Android telefonlar ile uyumlu olan ürün, GPS’e sahip değil. GPS verisi direkt olarak bağlı telefondan alınıyor. Nabız takibi yapabilen modelin ileride SpO2 yani kandaki oksijen oranını ölçebilir hale geleceği de aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Luxe ileride Türkiye’de de satılacaktır

Daha önce de aktardığımız üzere aktivite takip bilekliği pazarı doymuş durumda ancak seçenekler artıyor. Bu pazarın son dönemde en çok dikkat çekeni ise Xiaomi Mi Band 6 olmuştu.

İleride Türkiye pazarında resmi garantili olarak satılacak akıllı bileklik, isterseniz şu an yurt dışından da olsa Türkiye’de elde edilebiliyor.

Xiaomi Mi Band 6 özellikle büyüyen ekranıyla çok ses getiriyor. Mi Band 6 karşısında dikkat çekecek Fitbit Luxe, 150 dolarlık bir yurt dışı fiyatıyla raflardaki yerini alıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi telefonlarını böyle detaylı şekilde test ediyor