reklamı kapat

POPÜLER

Sony WH-1000XM4

Yeni rengiyle dikkat çeken Sony WH-1000XM4 sınırlı süre satışta

Sony WH-1000XM4 modelinin bayaz renkli versiyonu satışa sunuluyor.  Silent White olarak adlandırılan yeni renk seçeceğinin Avrupa’da satışa sunulacağı ifade ediliyor.

Kulaklığın beyaz renk seçeneğine sahip modelini satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız. Çünkü Sony’nin aktardığı bilgiye göre kulaklığın beyaz renkli modeli mayıs-ağustos tarihleri arasında satın alınabilecek. Kulaklığın fiyatı ise 350 dolar olacak. Sony imzalı kulaklığın diğer renk seçenekleri şu anda yurt dışında 278 dolara satın alınabiliyor.

Aktif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan kulaklıkta 40 mm HD Hybird sürücüler bulunuyor. Bu sürücüler yardımıyla kulaklık yüksek bir ses kalitesi vadediyor. Sony imzalı modelde farklı Sony modellerinde olduğu gibi 360 derece ses desteği bulunuyor. Model konuma göre özel olarak ses profilleri de sunabiliyor. Yani eviniz ve iş yerinizi için otomatik şekilde değişen ses profilleri belirlenebiliyor. Kablosuz kulaklık konuşmaya başladığınızı duyduğu zaman müziği otomatik olarak da durdurabiliyor. Kulaktan çıkarıldığı zaman müziği otomatik şekilde durduran kulaklık, yan yüzeylerden dokunmatik kontrol altyapısına sahip ve her konuda ses ile ANC özelleştirmesi getiriyor.

Sony WH-1000XM4 uzun pil ömrüyle de dikkat çekiyor

Yerleşik mikrofonlarıyla telefon görüşmesi yapmaya da imkan tanıyan kulaklık sesli asistanlara da destek veriyor. Bu sayede kullanıcılar sesli olarak müziklerini kontrol edebiliyor. iOS ve Android’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklık tam dolu pille 30 saate varan kullanım imkanı vadediyor. kKblosuz kulaklık 10 dakika şarj ediliğinde 5 saatlik müzik deneyimi sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın

https://log-com-tr.cdn.vidyome.com/embed/r8KTqV74TPi.htm