reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Solo Pro kablosuz kulaklık

Gelişmiş kablosuz kulaklık Beats Solo Pro tanıtıldı; işte fiyatı ve özellikleri [Video]

Apple markası Beats, ürün gamına yeni bir kablosuz kulaklık modeli daha ekledi. Dakikalar önce dikkat çeken model Beats Solo Pro tanıtıldı.

Teknoloji devi Apple’ın geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Beats’in yeni kulaklık modeli, kablosuz çalışıyor ve kafa üstü formunda. Aktif olarak gürültü engelleme yapabiliyor olmasıyla öne çıkan kablosuz kulaklık, aşağıda görebileceğiniz canlı renk seçenekleriyle herkese hitap eden temel seviye bir model konumunda yer alıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere Apple imzalı H1 işlemci üzerine kurulan model, bu sayede Apple cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurabiliyor. Aynı zamanda “Hey Siri” komutuna da destek veren ürün, söylendiği kadarıyla aktif gürültü engelleme ile beraber tam 22 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Bu oldukça yeterli görünüyor ve normal bir kullanımda üçüncü güne geçmenize dahi imkan tanıyacak izlenimi oluşturuyor. 30 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak kulaklık, çok konforlu deniyor ve iOS 13’ün çoklu aktarım özelliğine de destek veriyor. Bu arada model Bluetooth üstünden diğer cihazlarla da çalışabiliyor.

Apple Beats Solo Pro kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beats Solo Pro oldukça gelişmiş bir kablosuz kulaklık

Peki bu modelin fiyatı ne kadar? Karşımızda elbette ucuz bir seçenek bulunmuyor. Modelin açıklanan yurt dışı fiyat 299 dolar seviyesinde. Bu kulaklığın Türkiye’de de satılması bekleniyor. Ancak Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor.