reklamı kapat

POPÜLER

Apple, yeni Beats Fit Pro kablosuz kulaklık

Apple, yeni Beats Fit Pro kablosuz kulaklık modelini tanıttı

Geçtiğimiz hafta sızdırılan Apple imzalı yeni Beats Fit Pro kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı. İşte model hakkında öne çıkanlar;

Apple imzalı Beats Fit Pro kablosuz kulaklık sonunda resmi olarak lanse edildi. Birçok farklı renkte tasarlanan ürün, kulak içi formunda bir seçenek konumunda. Özellikle aktif kişilere ve spor yapanlara odaklanan ürün, ANC yani aktif gürültü engellemeye sahip.

Kalbinde Apple’ın yeni diğer kablosuz kulaklıkları gibi H1 çipin yer aldığı model, sürpriz olmayacağı üzere Hey Siri desteğini de beraberinde getiriyor. Uç kısımları silikon olan ve bu sayede kulağa iyi şekilde sabitlenebilen kablosuz kulaklık, ANC açıkken 6 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bu süre şarj özellikli hazne ile 21 saatin üzerine çıkarılabiliyor.

Kutusundan birçok farklı silikon uç çıkan ve kulaklık üstü kontrol sistemini beraberinde getiren ürün, Adaptif EQ ile uzamsal ses özelliklerini de unutmuyor ve şeffaflık moduyla istenirse etrafı daha iyi duymanıza aracılık ediyor. Model elbette telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabiliyor.

Bir Apple ürünü olarak önceliği Apple’ın ürünleri olan ancak Android desteği de bulunan Beats Fit Pro kablosuz kulaklık, yurt dışında 199 dolarlık bir satış fiyatına sahip. Modelin henüz Türkiye fiyatı belli değil ancak fiyatın 2 bin TL üstünde olacağı açık.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple imzalı Beats Fit Pro öncesinde gelen yeni AirPods’u da kısaca hatırlayalım

Özellikle yurt dışında inanılmaz çok satacak modelin açıklanan yurt dışı fiyatı 179 dolar seviyesinde yer alıyor. Modelin Türkiye fiyatı ise 1.999 TL olarak açıklanmış durumda.

Apple’ın Global Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Greg Joswiak, “AirPods; çığır açan tasarımı, olağanüstü ses kalitesi ve yaşattığı sihirli deneyimle kablosuz kulaklıkları sonsuza dek değiştirdi,” diyor ve ekliyor:

“Yeni nesil AirPods’u sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Yeni nesil AirPods’da Adaptif EQ ve dinamik kafa izleme özellikli uzamsal ses teknolojisi sayesinde sağlanan benzersiz bir ses kalitesinin yanı sıra, Apple aygıtları arasında kusursuz etkileşim olanağı bulunuyor. Böylece dünyanın en çok satan kulaklığı daha da iyi hale geliyor.”

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S