reklamı kapat

POPÜLER

Apple, yeni Beats Fit Pro kablosuz kulaklık

Apple Beats Fit Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı

Geçtiğimiz hafta global pazara çıkan Apple imzalı yeni kablosuz kulaklık Beats Fit Pro için resmi Türkiye satışı da sonunda başladı.

Apple tarafından geliştirilen Beats Fit Pro kablosuz kulaklık, Türkiye’de dört farklı renk seçeneğiyle 3.149 TL‘den elde edilebilir (10-14 Şubat arası gönderim) hale geldi. Apple’ın resmî sitesinden satın alınabilen ürün, Türkiye özelinde belirlenen fiyat etiketi ile kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Özellikle aktif kişilere ve spor yapanlara odaklanan kulak içi formundaki ürün, ANC yani aktif gürültü engellemeye sahip. Kalbinde Apple imzalı H1 çipin yer aldığı model, Hey Siri desteğini de beraberinde getiriyor.

Uç kısımları silikon olan ve bu sayede kulağa iyi şekilde sabitlenebilen kablosuz kulaklık, ANC açıkken 6 saatlik bir pil ömrü getiriyor. Bu süre şarj özellikli hazne ile 21 saatin üzerine çıkarılabiliyor.

Kutusundan birçok farklı silikon uç çıkan ve kulaklık üstü kontrol sistemini beraberinde getiren ürün, Adaptif EQ ile uzamsal ses özelliklerini de unutmuyor ve şeffaflık moduyla istenirse etrafı daha iyi duymanıza aracılık ediyor.

Telefon görüşmesi için de aktif olarak kullanılabilen ürün, sadece Apple değil Android ekosistemiyle de uyumlu çalışıyor. Firma bu konuda şu açıklamayı yapıyor:

“Beats Fit Pro, Bluetooth bağlantısı aracılığıyla kutusundan çıktığı andan itibaren Android aygıtlara kolayca bağlanıyor. Android için Beats uygulaması sayesinde tek dokunuşla eşleştirme, özelleştirilmiş denetimler, pil düzeyleri, aygıt yazılımı güncellemeleri ve kulaklıklarınızın kulağınıza tam oturmasını ve en iyi ses performansını sunmasını sağlayan Uygunluk Testi gibi gelişmiş özelliklerden yararlanabiliyorsunuz.”

İlginizi Çekebilir: Motorola’nın uzaktan kablosuz şarj teknolojisi