reklamı kapat

POPÜLER

AirPods Pro

AirPods Pro için MagSafe şarj kutusu geldi, Beats Fit Pro sızdırıldı

Apple, bu akşam yeni 3. nesil AirPods modelini tanıttı. Firma ayrıca AirPods Pro için MagSafe şarj kutusu da getirdi.

Apple, 3. nesil AirPods modelinde sunulan MagSafe şarj özelliği için tam olarak şunu açıklıyor: “MagSafe Şarj Kutusu’nu MagSafe özellikli bir şarj aygıtıyla kablosuz olarak kolayca şarj edin.”

İşte bu imkân AirPods Pro için de sunuldu. Türkiye fiyatı 2.499 TL’den 2.899 TL’ye çıkan (Yurt dışında fiyat değişmedi) ürün, yeni satın alındığı zaman artık MagSafe özellikli bir şarj aygıtıyla kablosuz olarak şarj edilebilecek. Ürün daha önce sadece Qi şarj özelliğine sahipti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods Pro için atılan adım bazıları için güzel görünürken, Apple’ın henüz tanıtmadığı Beats Fit Pro da sızdırılmış durumda

9to5Mac tarafından sızdırılan aşağıda gördüğünüz Apple imzalı Beats Fit Pro kablosuz kulaklık, direkt olarak sporculara odaklanan, kulak içi formunda bir seçenek konumunda yer alıyor.

Şimdilik sadece siyah renkte görünen ürün, genel olarak Beats Studio Buds ile benzer çizgide ve söylendiği kadarıyla ANC yani aktif gürültü engellemeye sahip. Kalbinde H1 çipin yer aldığı model, Hey Siri desteğini de beraberinde getiriyor.

Bu modelin çok yakında lanse edilmesi bekleniyor. Henüz fiyat konusunda bir bilgi bulunmuyor. Ancak rakamın çok düşük olması olası değil.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’de en çok dikkat çeken yeni nesil konsol Xbox Series S