reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

MagSafe destekli AirPods 3 için 1.400 TL’lik fiyat avantajı [Mayıs 2024]

AirPods 3 kablosuz kulaklığın fiyatı yeniden geriledi. AirPods Pro 2 ile karşılaştırdığımızda ANC özelliğinden yoksun olan AirPods 3, MagSafe desteğiyle selefinden ayrılıyor.

MagSafe desteğiyle gelen model bu sayede bu teknolojiye destek veren cihazlarla kablosuz şarj edilebiliyor. Ailenin en iddialı üyesi olan AirPods Pro’da aktif gürültü engelleme özelliği bulunurken bu modelde bu özellik sunulmuyor.

Kulaklıkta Pro ve AirPods Max’te olduğu gibi H1 çipi kullanılıyor. Bu çip yardımıyla kulaklıkta Hey Siri özelliği de var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarını kullanmadan kulaklığa istedikleri komutları verebiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte IPX4 sertifikası da var. Bu sayede AirPods 3 suya karşı da dayanıklı. Kullanılan yeni sürücüler sayesinde selefinden daha iyi bir ses performansı sunan AirPods 3’te adaptif ekolayzır özelliği de var.AirPods Pro tam dolu pille 4.5 saatte kadar kullanım imkanı sunarken (sadece kulaklıklar), yeni model 6 saate kadar pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Şarj kutusuyla birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor. Resmi fiyatı 7.299 TL olan kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ise 5.899 TL. Bu fiyat kulaklığın MagSafe destekli modeli için geçerli.  AirPods ailesinin en güçlü üyesi olan AirPods Max incelemesini ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlere aktarmaya devam edeceğiz.
AirPods 3

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER