reklamı kapat

POPÜLER

AirPods 3

AirPods 3 kablosuz kulaklık için yeni avantajlı fiyat [Nisan 2024]

Apple’ın başarılı kablosuz kulaklıklarından biri olan AirPods 3 için yeni bir kampanya var. Ailenin en iddialı üyesi olan AirPods Pro 2’de ANC özelliği yer alırken haberde bahsettiğimiz kulaklıkta bu özellik bulunmuyor.

AirPods 3 modelini selefinden ayıran en önemli farklardan biri MagSafe desteği. MagSafe desteğiyle gelen model (haberde kullandığımız modelde Lightning mevcut) bu sayede bu teknolojiye destek veren cihazlarla kablosuz şarj edilebiliyor. Ailenin en iddialı üyesi olan AirPods Pro’da aktif gürültü engelleme özelliği bulunurken bu modelde bu özellik sunulmuyor.Kulaklıkta Pro ve AirPods Max’te olduğu gibi H1 çipi kullanılıyor. Bu çip yardımıyla kulaklıkta Hey Siri özelliği de var. Bu sayede kullanıcılar mobil cihazlarını kullanmadan kulaklığa istedikleri komutları verebiliyor. Kulaklıkta bununla birlikte IPX4 sertifikası da var. Bu sayede AirPods 3 suya karşı da dayanıklı. Kullanılan yeni sürücüler sayesinde selefinden daha iyi bir ses performansı sunan AirPods 3’te adaptif ekolayzır özelliği de var.AirPods Pro tam dolu pille 4.5 saatte kadar kullanım imkanı sunarken (sadece kulaklıklar), yeni model 6 saate kadar pil ömrüne sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

AirPods 3 kablosuz kulaklığın indirimli fiyatı ne kadar?

Şarj kutusuyla birlikte bu süre 30 saate kadar çıkıyor.  Piyasadaki fiyatı 6.799 TL olan kablosız kulaklık bir satış kanalında şu anda 5.949 TL‘ye temin edilebiliyor. Kulaklıkla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. AirPods ailesinin en güçlü üyesi olan AirPods Max incelemesini ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
airpods 3

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER