reklamı kapat

POPÜLER

Canon imagePrograf

Canon’dan profesyonelleri hedef alan geniş formatlı yazıcılar: imagePROGRAF GP ve Pro serisi

Canon imagePROGRAF GP ve Pro serileri kullanıcıların beğenisine sunuldu. 7 renkli imagePROGRAF GP serisi, kaliteli posterlerden fotoğraf baskılarına kadar geniş bir yelpazede kullanım için idealken, 12 renkli imagePROGRAF PRO serisi, özellikle fotoğrafçılık ve güzel sanatlar alanında en üst düzey baskı kalitesi arayışındaki profesyonellere hitap ediyor.

Yeni image PROGRAF GP serisi 60”/1524mm imagePROGRAF GP-6600S, 44”/1118mm GP-4600S ve 24”/610mm GP-2600S olmak üzere üç modelden oluşuyor. Seri 7 renkli LUCIA PRO II mürekkep seti ile bir araya geldiğinde kaplamasız kağıda 48 saniye içinde A0 boyutunda poster baskıları alıyor. Canon imagePROGRAF GP ve imagePROGRAF PRO serileri kullanım kolaylığı, mürekkep ejeksiyon durumu izleme sistemi, basitleştirilmiş ayarları ve daha kolay medya kullanımıyla verimliliği artırıyor. Çift rulo özelliği, aynı anda farklı bir medya türü ve boyutunda ikinci bir rulonun yüklenmesine de olanak tanıyor. Otomatik medya besleme sürecinin hızlandırılmasıyla medya yükleme süresi de yaklaşık yüzde 40 oranında azaltılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Canon konuyla ilgili açıklamada bulundu

Canon Europe Geniş Formatlı Baskı Grubu, EMEA Pazarlama ve İnovasyon Müdürü Mathew Faulkner: “Yeni imagePROGRAF GP ve PRO serilerimiz, premium poster ve profesyonel fotoğrafçılık pazarlarında devrim yaratıyor. Her iki seri de geliştirilmiş medya işleme kapasitesi ve artırılmış otomasyon sayesinde kullanım kolaylığı ve verimliliği ön planda tutuyor. imagePROGRAF GP ve PRO serileri, yüksek kaliteli baskılar üretme konusunda tam kontrol ve ticari avantajlar sunarak, müşterilerimizin beklentilerini aşan bir deneyim vaat ediyor. Bu yenilikçi serilerimizle baskı teknolojisinde çıtayı yükseltip kullanıcıların eserlerini mükemmelliğe taşımasını hedefliyoruz” sözleriyle yeni iki seriyi değerlendirdi.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın