reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

Kokpit de kadrajda; 2020 Volkswagen Golf, tanıtımı öncesi detaylı şekilde sızdı!

Podyuma çıkmasına sayılı günler kalan 2020 Volkswagen Golf, kısa süre içerisinde tüm dünyanın gündemine oturan detaylı sızıntılarıyla karşımızda.

Resmi tanıtım etkinliği 24 Ekim‘de düzenlenecek olan 2020 Volkswagen Golf için uzun süren bekleyişimiz devam ediyor. Sekizinci jenerasyonuyla macerasına devam edecek olan modeliyle ilgili bir süredir ipuçları paylaşan Volkswagen cephesi ise, teknik detay konusunda ketum davranmaya devam ediyor. Süreç içerisinde pek çok kez kamuflajlı olarak kameralara yakalanan, ortaya çıkan tasarım detaylarıyla eleştirilere dahi maruz kalan yeni Golf, bu kez hiç olmadığı kadar net detaylar içeren sızıntısıyla karşımızda duruyor. Çek Cumhuriyeti merkezli bir fan sayfası tarafından servis edilen detaylı görüntülerde, dış tasarımla birlikte aracın kokpitindeki değişimleri de çok net bir şekilde görme şansına erişiyoruz.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf sızıntılarından öne çıkanlar

Yeni modelle ilgili ortaya çıkan ilk fotoğraf bizlere tasarım karakterindeki değişimin hangi bölümler üzerinde olduğunu gösteriyor. Logonun da içerisinde bulunduğu ızgarayı oldukça ince bir form üzerinden tasarlayan mühendisler, çizgiyi farın içerindeki yapıyla bir araya getirerek bir bütün yakalıyor. Yan tarafta lastik hizasına kadar uzandığını gördüğümüz bu çizgiye, içeride çift kademeden oluşan temel ışıklandırma grubunun eşlik ettiğini görüyoruz. Tamponunda da yatay çizgiler şeklinde bir yapının tercih edildiği Golf’te versiyonlara göre bunun değişeceğini de biliyoruz. Halihazırda hangi donanım paketiyle donatıldığını bilmediğimiz bu örneğin giriş sevilerinden biri olduğunu tahmin etmek de çok zor değil. Kokpitten gelen tek karelik gösel ise sürücü ve multimedya ekrandaki değişimi bariz şekilde ortaya koyuyor. Manuel vitesin de kendisini gösterdiği bu yapı içerisinde orta konsolda çok ciddi bir değişim olmayacağını hissediyoruz. Önümüzdeki günlerde daha detaylı bir şekilde karşımızda olacak yeni Golf ile ilgili detaylar LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

2019 Volkswagen Arteon çarpışma testi