reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

2020 Volkswagen Golf cephesinden ilk resmi görseller geldi!

24 Ekim’de gerçekleştirilecek tanıtımı öncesinde resmi detayları gelmeye başlayan 2020 Volkswagen Golf, beklentileri karşılayabilecek mi?

Resmi tanıtımı için uzun bir süredir beklediğimiz 2020 Volkswagen Golf, günümüze kadar gelen süreçte pek çok kez prototipi üzerinden gündeme oturdu. Her ne kadar üzerinde az denilebilecek kamuflaj barındırsa da seri üretim karakteriyle ilgili tasarımını görme fırsatına eriştiğimiz yeni jenerasyonun bu noktada biraz hayal kırıklığı yarattığını söylemek mümkün. Uzun bir süredir resmi kaynaklardan detaylarının gelmesini de beklediğimiz Golf için tanıtımına az bir süre kala bu beklentilere cevap verilmeye başlandı. İpuçlarını tasarım çizimleri üzerinden vermeye başlayan Volkswagen’in bu sanal görseller üzerinden tekrar ilgi çekeceğini söylemek mümkün. Nitekim Golf’ün ön bölümünde kullanılan ve prototip versiyonda da benzerini gördüğümüz yapının, elektronik ortamda çok daha etkileyici görünüyor olması dikkat çekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf için masada beliren parçalar

Volkswagen, yeni jenerasyonun dış tasarımının yanında içerisinde de anahtar diyebileceğimiz noktalarından detaylar paylaşmayı ihmal etmiyor. Geçmiş jenerasyonların da içerisinde bulunduğu bu paylaştım kokpit ve ana konsol yapılarının ne denli değişerek modernize edildiğini görebiliyoruz. Bir önceki jenerasyona oranla ise hissedilir olsa da devrimsel bir değişimi beklememekte fayda var. Yeni konsolla birlikte tasarımı değişen direksiyonu ve dijital ekranların güncellenen versiyonlarını farklılık yaratacak deneyimler listesinde üste yazabiliriz. Tanıtım etkinliği için artık önümüzde yaklaşık iki hafta gibi bir zamanın kaldığı 2020 model yıllı Golf’le ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.