reklamı kapat

POPÜLER

2020 Volkswagen Golf

Çizimlerin ardından bu kez gerçek dünyada; işte 2020 Volkswagen Golf kokpiti

Düzenlenen etkinlikle birlikte üzerinde konuşmaya başladığımız 2020 Volkswagen Golf kokpit detayları, gerçek dünyada karşımıza çıktı.

Geride bıraktığımız gün merak edilen kokpitiyle ilgili ilk resmi detaylarını öğrendiğimiz 2020 Volkswagen Golf, artık gerçek dünyada da net şekilde belirmeye başladı. Geçtiğimiz süreçte neredeyse kamuflajsız olarak kameralara yansıyan yeni jenerasyon, devam eden test sürecinde bu kez iç tasarım ve donanım detaylarıyla gündeme geldi. Casus kameralar tarafından çekilen fotoğrafta, Volkswagen resmi kaynakları üzerinden şahit olduğumuz modellemenin birebir şekilde seri üretime yansıtıldığını görmek mümkün.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

2020 Volkswagen Golf ile daha modern kokpite merhaba

Dün de yaptığımız değerlendirmede olduğu gibi sekizinci jenerasyon Volkswagen Golf için hatırı sayılır bir iç yaşam alan değişikliği bizleri bekliyor. Bu noktada konsolun en dominant parçaları olarak nitelendirebileceğimiz; direksiyon, dijital sürücü ekranı ve multimedya ekranda çok da modern bir yapı bizleri bekliyor. Şimdilik yeni fotoğrafta görünmese de otomatik versiyonlu modeller için de vites topuzunun radikal bir değişimle kokpite getirileceğini belirtmeden geçmeyelim. Halen prototip niteliğinde olan otomobilin bu fotoğraflarının ardından gerçekleştirilecek tanıtımda, çok büyük nitelikte olmasa da ufak revizelerin olabileceğini de beklentilerimiz arasına kaydetmiş durumdayız. Golf, 80 kilometreye varan saf elektrik menzilli hibrit versiyonuyla motor bölümünde de önemli beklentileri beraberinde getiriyor. İşin dış tasarım konusu ise, yine daha önce değindiğimiz gibi ya sev ya nefret et gibi keskin bir görüş ayrılığı ortaya çıkartacak gibi. Gelişmeler LOG.com.tr’de olacak.

İlginizi çekebilir

Volkswagen’den manuel vitesi “güvenlik özelliği olarak gösteren” garip reklam