reklamı kapat

POPÜLER

Apple Beats Solo Pro kablosuz kulaklık

Beats Solo Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Geçtiğimiz hafta lanse edilen Apple Beats Solo Pro kablosuz kulaklık Türkiye’de satışa çıktı. Modelin fiyatına ve detaylarına gelin yakından bakalım.

Apple’ın geçtiğimiz yıllarda satın aldığı Beats’in yeni kulaklık modeli, kablosuz çalışıyor ve kafa üstü formunda. Aktif olarak gürültü engelleme yapabiliyor olmasıyla öne çıkan kablosuz kulaklık, Türkiye’de 2.299 TL fiyat etiketiyle satılmaya başlandı. Direkt olarak Apple’ın resmi sitesinden ulaşabileceğiniz kulaklık, altı farklı renk seçeneğiyle satın alınabiliyor. Apple imzalı H1 işlemci üzerine kurulan model, bu sayede Apple cihazlarla kolaylıkla bağlantı kurabiliyor. Aynı zamanda “Hey Siri” komutuna da destek veren ürün, söylendiği kadarıyla aktif gürültü engelleme ile beraber tam 22 saatlik bir kullanım ömrü sunuyor. Gürültü engelleme kapatıldığı zaman pil ömrü tam 40 saat seviyesine kadar çıkıyor. Model için “10 dakikalık Fast Fuel şarj ile 3 saat ses çalma süresi elde ediyorsunuz” açıklamasını yapan Apple, bu konuda iddialı görünüyor. Katlanabilir yapıda olduğu için rahatlıkla taşınabilen kulaklık, genel olarak tatmin edici bir ses performansı sunabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Beats Solo Pro oldukça gelişmiş bir kablosuz kulaklık

Modelin açıklanan yurt dışı fiyat 299 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu arada Türkiye’de satın alanların kablosuz kulaklık için 2 ila 3 hafta arasında beklemesi gerekiyor. Buradan kulaklığın henüz Türkiye stoklarına girmediği anlaşılıyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER