reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch akıllı saat OPPO Watch 2

OPPO Watch akıllı saat Türkiye fiyatına gelen ilk indirim

OPPO Watch akıllı saat modelinin Türkiye satışı geçtiği ay resmi olarak başlamıştı. Şimdi saat için ilk indirim haberi geldi.

Türkiye pazarının önemli oyuncularından OPPO, çok şık bir tasarıma sahip olan ilk akıllı saati Watch’un 46 mm versiyonu için  2.299 TL, 41 mm versiyonu içinse 1.799 TL Türkiye fiyatı açıklamıştı. İşte bu fiyatlar büyük bir alışveriş sitesinde ilk indirim aldı. Şu an aşağıda da görebileceğiniz üzere saatin 46 mm versiyonu 1.999 TL, 41 mm versiyonu ise 1.599 TL‘ye satılıyor. Bu indirimli fiyatların yakın zaman içerisinde daha da aşağıya inmesi beklenmiyor. Bu açıdan saati düşünenlerin bu fırsatı mutlaka değerlendirmesi tavsiye ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

OPPO Watch akıllı saat artık daha da dikkat çekecek

Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati (46 mm özelinde) olarak öne çıkan ve bu açıdan gerçekten çok güzel görünen model, VOOC hızlı şarj teknolojisine sahip her iki versiyonda da 75 dakikada yüzde 100 şarj getiriyor. 46 mm sürümüyle güç tasarrufu modunda 21 güne kadar pil ömrü sunan akıllı saat, sürpriz olmadığı üzere detaylı nabız takibi özelliğini de beraberinde getiriyor.

Uykunuz konusunda da detaylı veriler toplayabilen Watch, bünyesinde rehberli nefes egzersizleri de taşıyor. Tüm verileri HeyTap Health uygulaması üzerinden karşınıza getiren OPPO Watch, birçok yeni saat arayüzü ile kişiselleştirilebiliyor. Bu arada saatin kayışları da isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor. Sadece belirli pazarlarda açık olan Google Asistan desteğiyle gelen model, telefonunuzu bulmanıza da yardımcı oluyor.

İlgili Video