reklamı kapat

POPÜLER

OPPO Watch akıllı saat OPPO Watch 2

Türkiye’de satılan OPPO Watch akıllı saat için yeni güncelleme geldi

Türkiye’de satılan OPPO Watch akıllı saat için yeni güncelleme geldi. OPPO Türkiye tarafından güncelleme detayları paylaşıldı.

Türkiye pazarının önemli oyuncularından OPPO, çok şık bir tasarıma sahip olan ilk akıllı saati Watch ile Türkiye’de öne çıkıyor. Saatin bugün gündeme getiren ise dediğimiz gibi bir güncelleme oldu. Yapılan resmi açıklamaya göre yeni gelen güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık 10 farklı saat yüzüne daha sahip olabilecek. Tüm saat yüzleri çok dilli ekranı destekleyecek. Aynı zamanda OPPO Watch’ta bulunan ‘Uyku Modu’ artık ‘Rahatsız Etmeyin’ seçeneğine de sahip olacak. Bunun için ‘Uyku’ bölümünde yer alan ‘Rahatsız Etmeyin’ modunu otomatik olarak aktif hale getirerek bütün gece rahat bir uyku uyuyabilmeniz mümkün hale gelecek. Yeni ‘Güç Tasarrufu Modu’, daha uzun bir pil ömrü sağlamak için pil seviyesi yüzde 5’in altına düştüğünde saatinizi otomatik olarak ‘Güç Tasarrufu Modu’na geçirecek. Bu özelliği kullanmak istemeyen kullanıcılar, Ayarlar üzerinden Sistem’e gelerek buradaki Pil seçeneğinden bu ayarı kapatabilecek.  Son olarak da Yeni Depolama Ekran özelliği güncellemeyle birlikte kullanıcılara sunulacak. Yine ayarlar üzerinden Sistem’e gelerek Hakkında seçeneğinden saatin kalan depolama alanını kontrol etmek mümkün olacak.

OPPO Watch akıllı saat için temel detaylar şöyle

Dünyanın ilk kavisli ekrana sahip akıllı saati (46 mm özelinde) olarak öne çıkan ve bu açıdan gerçekten çok güzel görünen model, VOOC hızlı şarj teknolojisine sahip her iki versiyonda da 75 dakikada yüzde 100 şarj getiriyor. 46 mm sürümüyle güç tasarrufu modunda 21 güne kadar pil ömrü sunan akıllı saat, sürpriz olmadığı üzere detaylı nabız takibi özelliğini de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uykunuz konusunda da detaylı veriler toplayabilen Watch, bünyesinde rehberli nefes egzersizleri de taşıyor. Tüm verileri HeyTap Health uygulaması üzerinden karşınıza getiren OPPO Watch, birçok yeni saat arayüzü ile kişiselleştirilebiliyor. Bu arada saatin kayışları da isteğe bağlı olarak değiştirilebiliyor. Sadece belirli pazarlarda açık olan Google Asistan desteğiyle gelen model, telefonunuzu bulmanıza da yardımcı oluyor.

İlgili Video