reklamı kapat

POPÜLER

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli Card20

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli [Video]

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli olarak kullanıcıların beğenisine sunulan YOBYBO CARD20, sade, şık tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kablosuz kulaklık pazarına iddialı ve dikkat çekici bir rakip daha dahil oldu: YOBYBO CARD20. Kickstarter kampanyasıyla karşımıza çıkan bu model dünyanın en ince TWS Bluetooth kulaklığı olarak kendini tanıtıyor. Sadece kulaklığın kendi gövdesi değil, taşıma kabının gövdesi de etkileyici biçimde ince. Gereksiz tüm detaylardan arındırılan kulaklığın şarj kılıfı, 12,5 mm kalınlığında. Kulaklıkların her birinin ağırlığı ise yaklaşık 2,8 gram. Şarj kılıfı içinde kulaklıkları kot pantolonunuzun anahtar cebine rahatlıkla sığdırabileceğiniz CARD20, donanım tarafında da kullanıcıların hoşuna gidebilecek özelliklerle geliyor.

Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli [Video]
Dünyanın en ince kablosuz kulaklık modeli [Video]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablosuz kulaklık pazarında yeni alternatif

Şarj kılıfının açık tasarımı kulaklıkların tekini kaybetmemek için düşünülmüş. Böylece bir bakışta her iki kulaklığınızın da kılıfta olduğunu görebiliyor, birini düşürdüyseniz fark edebiliyorsunuz. Deneyim tarafında cihaz Qualcomm QCC3020 çipten güç alıyor. Stereo modu bulunan kulaklık aynı zamanda çiftin tekiyle mono modda da kullanılabiliyor. Akıllı cihazlara Bluetooth 5.0 ile bağlanan model, aptX codec desteği sunuyor.

Pil ömrüne gelince. Kulaklıkların her bir tekinin ses sonuna kadar açıkken 4 saatlik bir kullanım sunduğu kaydediliyor. Ses düzeyi yüzde 70’e sabitlenince bu süre 5,5 saate çıkabiliyor. Hayli ince şarj kılıfının da yaklaşık 16 saat ek kullanım süresi sağladığı belirtiliyor. IPX4 standartlarında suya dayanıklı model, spor esnasında da kullanılabiliyor. Ayrıca koşu gibi hareketli sporlarda kulaklığın düşmediği de belirtilmiş. Kickstarter’da hedefinin çok üstünde bağış alan kulaklığı Kickstarter sayfasından 69 dolardan başlayan fiyatlarla edinmek mümkün. Kablosuz kulaklık modelinin tanıtım videosunu haberin üzerinden izleyebilirsiniz.